,

Turkcell 5’i 1 Yerde Tarifeleri

Turkcell’den yepyeni 5’i 1 yerde paketleri ile kimler bi haber? Hemen tıklayın keşfedin sınırları zorlayın!

Turkcell 5’i 1 Yerde İnternet Tarifeleri

Türkiye’nin en büyük GSM firması olan Turkcell GSM alanın da en başarılı ve en çok tercih edilen olmaya uzun yıllardır sürdürüyor. Alanında lider konumda bulunan firma düzenlediği fırsatlar dolu içerikli kampanyalar ile ilgi odağı olmayı başarıyor. Attığı her adım ile abonelerinin yüzünü güldüren ve onları mutlu eden dev operatör firması, müşterilerini bu denli önemsemesi ve onların daha rahat bir hizmet almalarını sağlamak için sürekli çabalaması ile herkesin takdirini kazanıyor.

Bu sıralar ise 5’i 1 Yerde tarifeleri ile birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çeken operatör firması, bu hamlesi ile hem mevcut kullanıcılarını mutlu ediyor, hemde kendine yeni yeni aboneler kazandırıyor. Bu teklifi ile abonelerine hem evden hem cepten internet imkânı sunan ve üstüne dakika, SMS hakkı da tanıyan firma bu cazip fırsatı ile birçok kişinin yüzünü güldürdü. Sizde gelip bu zengin içerikli fırsata katılarak farklı bir dünyaya giriş yapabilirsiniz.

5i 1 yerde

 

5’i 1 Yerde Nasıl Katılabilirim?

Turkcell iletişim merkezlerinden ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek onlar aracılığı ile kısa bir süre içerisinde katılabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Tüm bireysel faturalı hat müşterileri 24 aylık taahhüt yaparak katılım sağlayabilirler.

Kullanım İçeriği Nedir?

5’i 1 Yerde Turbo Ekstra Tarifeleri

2 GB

Aylık 99 TL’ye hem evden limitsiz internete, hemde cepten 2 GB internete ve her yöne 1000 dakika, her yöne1000 SMS’e ve size sunulan birçok fırsata sahip olursunuz.

4 GB

Aylık 109 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS’e, 4 GB cepten internete ve evde kullanabileceğiniz sınırsız internete sahip olabilirisiniz. Bedava internet paketi sahibi olmanın farkına varın.

6 GB

Her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS, 6 GB cepten internet kullanım hakkı ve evden sınırsız internete sahip olmak için aylık 119 TL ödemeniz yeterlidir.

Nasıl İptal Edebilirim?

İnternet kanalı yolu ile ya da 532 532 00 00’a telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirisiniz.

5’i 1 Yerde Kampanyası Hakkında Detaylar

31 Mayıs 2017 tarihine kadar katılıma açıktır.
Tarife içeriğinizdeki kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 2222’ye “KALAN” yazıp yollamanız ya da Hesabım uygulamasını ziyaret etmeniz yeterlidir.
Kullanım haklarınızın tamamını harcadığınız zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Taahhüt süresi bitmeden bu kampanyadan çıkmak ister iseniz cayma bedeli ödemeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir