,

Turkcell 5 GB Hediye internet Paketi Nasıl Yapılır

Turkcell’den hemen şimdi tam olarak 5 GB hediye bedava internet kazanmak için GNÇ’li olman yeterli olacaktır.

GNÇ 5 GB Hediye Full Paketi

Sen de Turkcell’liysen ve 25 yaşın altındaysan genç full paketi tarifesine geçerek kazanmaya devam et. Unutma ki bu tarifeye geçemediği için yakınan milyonlarca 25+ yaşa sahip birey mevcut.

5 GB İnternet Paketi Bilgisi

25 yaşın altındaysan genç full paketi yıllık abonelik ile aylık her yöne kullanabileceğin bol bol dakika, SMS ve internet kazanabilirsin. Bu paketten son 90 gün içinde yeni bir Turkcell Faturalı hat alan, diğer operatörlerden numarasını taşıyarak Turkcell’e gelen veya Hazır Kart’tan geçiş yaparak gelen 25 yaş altındaki Turkcell aboneleri, 12 aylık abonelik sözü vermeleri halinde ayda sadece 49 TL’ye yararlanabiliyorlar.

Paketi İçeriği Nedir?

750 dakika, 1000 SMS ve 3 GB’ı gece ( 22.00-06.00 arasında) olmak üzere toplam 6 GB internet hattına yükleniyor. Üstelik interneti içinde BİP uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB, lifebox uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB ve 25 GB saklama alanı, fizy üzerinden şarkı dinleyip video izleyebileceğiniz fizy müzik üyeliği, TV+cep paketinde ve servis erişiminde kullanabileceğiniz 5 GB internet paketi, dergilik üyeliği ve bu uygulamada kullanılmak üzere geçerli 5 GB internet sunulacaktır.

Turkcell 5 GB Bedava internet

Başka operatörlerden  ‘Haydi Gel Kampanyası’ ile geçiş yapanlara 12 ay boyunca her ay ek 2 GB internet hediye.

Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet için siz de Turkcell genç full paketi satın almak istiyorsanız GNC FULL PAKET yazarak 2200’a SMS gönderebilirsiniz. Turkcell iletişim noktalarına uğrayarak ya da 05325320000 numaralı Turkcell iletişim merkezini arayarak bu pakete sahip olabilirsiniz.

Nasıl İptal Edilir?

Paketinizi iptal etmek istediğiniz takdirde Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak ya da Turkcell yetkili bayilerine giderek tarife değişikliği yaparak paketinizi iptal ettirebilirsiniz. Paketinizin iptal edilmesi halinde o ay hattınıza tanımlı olan ancak kullanmadığınız dakika, internet ve SMS’ler fatura kesim tarihimizde silinir ve paket iptaliniz fatura kesim tarihinizden itibaren geçerli olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir