,

Turkcell 4 GB Bedava internet Paketi

Turbo 4 GB ile Turkcell bedava internet keyfini doruklarda yaşayın. Hemen geçiş yapın, ücretsiz hediyenizi havada yakalayın.

Turbo 4 GB – Turkcell

Türkiye’nin GSM alanında lider ve öncü konumunda bulunan dev GSM operatörü Turkcell yeni hazırladığı fırsatlar ile dolu teklifleri ile birçok kullanıcının yüzünü güldürdü. Türkiye’de ki birçok abone ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılayacak ve aynı zaman da fiyat olarak ta çok astronomik olmayacak bir tarife bulamamaktan yakınıyordu. Ama dev GSM operatörünün yeni hamlesi ile mobil hat kullanıcıları artık derin bir nefes alıyor.

Teknoloji alanındaki gelişmeleri ile dikkatleri oldukça üzerine çeken dev firma, bu alanda geleceğe yönelik olarak yaptığı yatırımları ile de işini ne kadar önemsediğini bu durumu ne kadar benimsediğini gözler önüne seriyor.

Turkcell bedava internet ile sektördeki lider konumuna rağmen, hiçbir zaman durmayan ve sürekli yenilikler peşinde koşan mobil operatör, şirket olarak bu durumu benimsemiş ve misyonu haline getirmiş gibi gözüküyor. Daha uzun yıllar hayatımızda olacak olan firmanın cazip fırsatlar ile dolu kampanyasına katılmak için sizde geç kalmayın ve bu fırsatlarla dolu dünyanın bir üyesi olun.

Turbo 4 GB Bedava İnternet’e Nasıl Katılabilirim?

 “TURBO 4 GB” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak katılım sağlayabilirsiniz. 0532 532 00 00’e telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile başvuru yapıp katılım sağlayabilirsiniz.  göndererek yıllık aboneliğinizi başlatabilirsiniz. İnternet üzerinden kullanıcı bilgileriniz ile sisteme giriş yaptığınız takdirde de tarife değişikliği işlemi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Turkcell mağazaları ya da bayilerine gidip birebir başvuruda bulunarak da hemen katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell 4 GB Bedava internet

Katılım Şartları Nelerdir?

Tüm bireysel abonelerinin katılımına açıktır.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 24GB internet kullanımına 12 aylık sözünüze 59 TL’ye sahip olabilirsiniz. Turkcell kalitesi ve farkı ile sizde bu cazip fırsatın keyfini çıkartabilir ve farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Kontrat yapmadığınız takdirde ödemeniz gereken ücret tutarı 69 TL’dir.

Turbo 4 GB Nasıl İptal Edilir?

Turkcell mağazalarını ziyaret edip ya da müşteri hizmetlerine bağlanıp onların aracılığı ile iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet kanalı ya da Hesabım uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak da çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Esaslar

30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerlidir.
“KALAN” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj attığınız takdirde kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Kampanyadan kazandığınız kullanım haklarınızı bitirdiğinizde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir