,

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası

2017’nin belki de en popüleri olmayı başaran bir hediyeden bahsediyoruz. Salla Kazan ile onlarca armağan seni bekliyor!

4.5G Salla Kazan Kampanyası

4.5G Salla Kazan kampanyası ile Turkcell kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.  “4.5G  Salla Kazan” kampanyası ile operatörlerine hem birbirinden güzel hediyeler veriyor hemde müşterilerine verdiği ilgiyi gözler önüne seriyor.

4.5G Salla Kazan Nedir?

Turkcell ‘in operatörlerine haftalık olarak birbirinden güzel hediyeler vermesine olanak sağlayan kullanıcılarında oldukça ilgi gösterdiği bir kampanya.

Türkiye devi operatör bu hamle ile kullanıcılarının dikkatini üstüne çekiyor ve kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Birkaç ay önce kullanıcılarını “Salla Kazan” kampanyası ile tanıştıran ve yakın zamanda sonlandıran kullanıcılarını bir öncekinin devamı niteliğinde olan “4.5G SALLA KAZAN”  ile tekrar sevindirdi. Turkcell yeni cömertliği ile kullanıcılarını sevindirip onlara kazandırmaya devam ediyor.Sizi oldukça sevindirecek bu bu ek dakikalar, internet paketlerinden yararlanmak için yapmanız gereken ilk şey “Hesabım” uygulamasını indirmek. (Bu uygulama üzerinden diğer bir çok Turkcell tarifeleri ile ilgili bilgi alabileceğinizi unutmayın.)

Nasıl Katılırım?

Yararlanabilmek için kullandığınız cihazın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. Turkcell  faturalı ve faturasız aboneleri bu kampanyadan yaralanabilmektedir. 4.5G aboneliğine kayıtlı olmayanlar ise  2200 a SMS göndererek 4.5G’li olup hediye dataların tadını çıkarmaya başlayıp yararlanabilirler.

Bu kampanyadan yararlanmak için her hafta Pazartesi günü “Hesabım” uygulamasına giriş yapıyoruz. Ardından menüden “Salla Kazan” seçeneğine tıklıyoruz ve telefonumuzu sallayarak birbirinden güzel hediyeler kazanma şansını yakalıyoruz.

Her hafta Pazartesi günü 09.00 ve Pazar günü 23.50’ye kadar uygulamaya girip sallayarak hediyenizi almayı unutmayın.

Salla Kazan Hediyeleri

Aylık Tv Paketi
2 Aylık Fizy Video ve Müzik Paketi
3 Aylık Lifebox Üyelik Paketi
Aylık 10 GB İnternet
Haftalık 1, 2, 4, 10 GB internet
Günlük 1 GB internet
Haftalık her yöne 100, 500, 1.000, 10.000 dakika
Haftalık Turkcell içi 100, 1.000, 10.000 dakika seçenekleriyle Hesabım uygulamasında her hafta sizi bekliyor.

Hediyelerimin Ne Kadarının Harcandığını Nasıl Öğrenebilirim?

4.5G Salla Kazan’dan kazandığınız hediyelerin kullanım süresini ve ne kadar kaldığını görmek için  Hesabım uygulamasına giriş yapıp veya 2200 “Kalan” yazıp SMS göndererek hediye datanız hakkında verilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kampanya Hakkında Detaylar

4.5G Salla Kazan  20 Şubat – 24 Nisan tarihleri arasında geçerlidir. Her hafta Pazartesi günü saat 09.00 da hediye alma hakkınız yenilenir. Salla Kazan 4.5G’denyararlanabilmek için 4.5G uyumlu cihazınızın ve hattınız olması gerekir. Kullanım süresi boyunca kullanmadığınız hediyeler devredilmez silinir. Kazandığınız hediye datanız bittiğinde ise SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir