,

Turkcell 4.5G Katlanan İnternet Kampanyası 2018

Turkcell 4.5G Katlanan İnternet Kampanyası 2018 ile sizde yerinizi alın ve hediye bedava internetin keyfini çıkarın. Detayı konuda bulabilirsiniz.

GSM sektöründe hemen akla ilk gelen isim olmayı başaran Turkcell, yıllardır gösterdiği emeğinin karşılığını artık almaya başladı. Bu alanda oldukça fazla yatırım yapan dev firma, zamanında yaptığı yatırımların karşılığını toplamaya başladı.

Günümüzde birçok mobil hat kullanıcısının tercih ettiği ülkemizdeki en büyük GSM firması olma unvanını kazanan dev telekomünikasyon şirketi, milyonlarca mobil kullanıcıya hizmet ediyor. Bu kullanıcılarının daha kaliteli bir hizmet almasına olanak sağlamak amacı ile sürekli iyileştirmelerine devam eden dev firma, bu tutumu ile abonelerine ve ihtiyaçlarına ne kadar önem verdiğini herkese göstermeyi başarıyor. Buna en güzel örnek 4.5G Katlanan İnternet kampanyası oluyor.

45G Katlanan internet

Turkcell bedava internet 2018 kazanabilmek için makalenin devamını okumayı sürdürün. Üstelik hazırladığı kampanyalar ile de müşterilerine ve isteklerine ne kadar önem verdiğini bir kez daha herkese göstermeyi başaran operatör firması, sıklık ile yaptığı bu bol bol kazandıran kampanyaları ile tüm mobil kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor.

Müşterilerinin 4.5G teknolojisini kullanmaya başlamasını sağlamak ve bol bol internet kullanmalarını sağlamak amacı ile hazırladığı Turkcell bedava internet kazandıran 4.5G katlanan internet kampanyasına sizde katılım sağlayın ve kazanın.

4.5G Hediye İnternet Kampanyasına Nasıl Katılırım?

4.5G uyumlu cihaz kullanan mobil aboneler 4.5G uyumlu olmayan SIM kartlarını uyumlu bir SIM kart ile değiştirerek hemen katılım sağlayabilirler.

Katılım Şartları Nelerdir?

4.5G uyumlu olmayan SIM kartını uyumlusu ile geçerli tarihler arasında değiştiren tüm bireysel faturalı ve hazır kartlı aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Kampanyadan kazandığınız faydaları iptal etmeniz mümkün değildir.

İçeriği Nedir?

Kampanya şartlarına uyan tüm aboneler tarife içeriklerindeki tüm data tekrar hatlarına yüklenir. 30 günde bir olmak üzere 3 ay boyunca bu hediye tekrarlanır.

Kampanya Kullanımı Hakkında Detaylar

Gelen bilgilendirme mesajının ardından kazandığınız faydaları kullanmaya başlayabilirsiniz.
2222’ye “KALAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak ya da Hesabım uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak kalan kullanım detaylarınızı görüntüleyebilirsiniz.
Kullanmadığınız dakika, SMS ve internet kullanım haklarınız gelecek aylara devredilmez ve silinir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir