,

Turkcell 4.5G Dönüşümlü İnternet Kampanyası

Turkcell 4.5G internet ile dönüşümlü tarifeler oluşturuyor. Bunlardan kimler yararlanabilir diye sorarsanız eğer konuyu okumaya çağırıyoruz. Bedava yahu kaçırmayın.

Turkcell 4.5G Dönüşüm Kampanyası

Türkiye’de iletişim ve teknoloji alanında lider konumda bulunan telekomünikasyon firması Turkcell, abonelerinin en kaliteli hizmeti almaları için yaptığı çalışmaları ile müşterilerine verdiği önemi gözler önüne seriyor.

Yaptığı altyapı çalışmaları ve yatırımları ile Türkiye genelinde oldukça fazla olumlu tepki alan operatör firması bu hamleleri sayesinde hem mevcut abonelerini sevindiriyor hem de her geçen gün abone sayısını arttırıp, GSM alanındaki liderliğini daha da kalıcılaştırıyor. İnovasyon kültürüne sahip GSM firması bu yenilikçi tavrı sayesinde abonelerinin sürekli hızlı ve kaliteli bir hizmet deneyimi yaşamalarına olanak sağlıyor ve onların yüzünü güldürüyor. Bedava internet paketi ile ilgili güzel bir deneyim sunacağını düşündüğümüz için bu konuyu size sunuyoruz.

Turkcell 4.5G Kampanyası

Bu sıralar ise 4.5G Dönüşüm kampanyası ile dikkatleri üzerine çeken dev operatör firması, birçok müşterisinin hızını hem uygun fiyatlı hem de zengin içerikli tarifeler ile denemesini sağlıyor. VINN Wifi modemi ile birlikte 4.5G uyumlu SIM karta ve bol internetli ışık hızında interneti oldukça ekonomik fiyatlara deneyimlemek için sizde hemen bu cazip tekliften katılıp, keyfini sürmeye başlayın.

4.5G İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell iletişim merkezlerinden ya da internet kanalı yolu ile katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

VINN veya VINN WiFi kontratı bulunan bireysel faturalı tüm müşteriler katılım sağlayabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Çağrı merkezine telefon ederek ya da internet üzerinden iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

55 TL karşılığında aylık 8 GB’ye sahip olabilirsiniz. Daha fazla internet kullanımına sahip olmak ister iseniz 12 GB’ye 70 TL karşılığında, 20 GB’ye 90, 50 GB’ye 150 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Detaylar

Kullanmadığınız tarife içerikleri gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 2222’ye “KALAN” yazıp göndermeniz ya da Hesabım uygulamasını ziyaret etmeniz yeterlidir.
Kontratınız bitmeden ayrılmak ister iseniz cayma bedeli ödemeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir