,

Turkcell 4 – 4’lük Turbo İnternet Paketi

Turkcell 4 4’lük internet paketleri yani dört dörtlük turbo internet tarifesi ile kampanyadan faydalanın. Tek yapmanızı istediğimiz şey konumuzu okumanız ve bedava internet keyfini sürmeniz.

Türkiye’nin GSM sektöründeki en eski ve en çok abone sayısına sahip telekomünikasyon şirketlerinden olan Turkcell, müşterilerini ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamaya yönelik olarak hazırladığı kampanyaları ile birçok müşterisini mutlu etti.

Dört Dörtlük fırsatı ile mobil kullanıcılarına yakınları ile rahat rahat konuşmalarına, mesajlaşmalarına, 4.5G hızında bir cepten internet deneyimine ve evden sınırsız internete sahip olmalarını oldukça ekonomik fiyatlara yaşamalarına olanak sağlayan telekomünikasyon şirketi, bu hamlesi ile birçok mobil hat kullanıcısının tarife seçme derdinden ve evden internet paketi seçiminden kurtardı. Zengin içeriği ve ekonomik fiyatı ile birçok kişinin ilk tercihi olmaya başlayan bu fırsattan sizde size uygun olanı seçip, hemen faydalanmaya başlayabilir ve tarife içeriğinizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Turkcell Dört Dörtlük turbo internet

Turkcell Bedava internet Paketine Nasıl Katılabilirim?

Turkcell bedava internet için size en yakın Turkcell mağaza veya bayisine gidip başvuruda bulunarak kısa bir süre içerisinde katılım sağlayabilirsiniz. 0532 532 0000’a telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile de katılabilirsiniz. Superonline yetkili satış kanallarında da katılım sağlayabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Superonline mağazalarından, müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da internet kanalı yolu ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Yeni veya mevcut tüm bireysel aboneler 24 aylık taahhüt yaparak katılım sağlayabilirler.

İçerikte Neler Var?

Ekstra 2 GB

Her yöne 1000 dakika, 2 GB internet, 1000 SMS ve evden limitsiz internete 89 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Ekstra 4 GB

4 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS ve evden limitsiz internete 99 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Ekstra 6 GB

Her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS, evden limitsiz internete kullanım hakkı ve cepten 6 GB’ye 109 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Turbo 4 GB

Her yöne 500 dakika, 1000 kısa mesaj hakkı, sınırsız evde internet kullanım hakkı, cepten 4 GB’yi 89 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Turbo 6 GB

Her yöne 500 dakika, 1000 kısa mesaj hakkı, 24 Mbps hızlı evden sınırsız internet ve mobilden 6 GB’yi 99 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Detaylar

Kalan kullanım haklarınız hakkında bilgi sahibi olmak için 2222’ye “KALAN” yazıp yollamanız yeterlidir.
Tarifenizdeki kullanım haklarınızı bitirdiğinizde kısa mesaj yolu ile bilgilendilirsiniz.

Bundan hemen önce yayına aldığımız makalemiz olan Turkcell kullandıkça öde tarifesi de ilginizi çekecektir, lütfen ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir