,

Turkcell 3 GB Bedava internet Plus

Turkcell 3 GB Plus ile istediğin yerden mobil veriyi aç ve kullan. Sınırlara takılmadan bedava internet sahibi ol.

Turkcell 3 GB Bedava internet Plus

Turkcell’in hazır kartlı abonelerine özel olarak hazırladığı uçuran tarifeleri ile birçok kullanıcı daha şimdiden bu fırsattan yararlanmaya başladı. Zengin içeriği ve ekonomik fiyatı ile oldukça dikkat çeken bu paketler, Türkiye’de ki birçok mobil kullanıcının ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılıyor.

Dünya genelinde de tanınmaya başlayan ve GSM alanında oldukça önemli bir yere sahip olan dev GSM firması bu hamleleri ile bu başarıyı ne kadar hak ettiğini kanıtlar nitelikte. Her geçen gün daha fazla büyümesine ve daha fazla aboneye hitap etmesine rağmen ilk gün ki gibi müşterilerine gösterdiği ilgi, alaka ve onların isteklerine gösterdiği önemi hala muhafaza ediyor. Türkiye genelinde birçok abonenin ortak isteği olan internet kullanım hakkı ağırlıklı tarifeler beklentisine Turkcell Uçuran tarifeler ile karşılık veriyor.

Uçuran 3GB Bedava internet

Eğer sizde her yönden tatmin edici bir paket seçmek istiyor iseniz, size uygun olan fırsatı yakaladınız. Sizde hemen gelip bu teklife evet diyerek, rahat bir şekilde konuşmanın, mesajlaşmanın ve hızlı ve kaliteli bir internet deneyimi yaşamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Turkcell bedava sms için ilgili yazımıza da gözatabilirsin. Senin için faydalı olacaktır.

Uçuran 3 GB Plus’a Katılma

“UCURAN 3GB” yazıp 2222’ye kısa mesaj atarak sizde katılabilirsiniz. Müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da Turkcell mağazalarını ziyaret ederek uğraşmadan sizde hemen bu fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyadan Yararlanın

Tüm hazır kart müşterilerinin katılımına uygundur. Sizde hemen bu cazip teklifte evet diyip, faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Uçuran 3 GB Plus İçeriğinde Neler Var?

Paket İçeriği

Her yöne 100 dakika, her yöne 1000 SMS ve 3 GB internet kullanım hakkına aylık yalnızca 45 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz ve ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan tarife içeriğinizin keyfini sürebilirsiniz.

Buna ek olarak BiP uygulamasında sesli ve görüntülü konuşmalarda kullanabileceğiniz 1 GB internet hediye olarak hattınıza tanımlanır.

Nasıl İptal Edebilirim?

“IPTAL UCURAN 3GB PLUS “ yazıp 2222’ye kısa mesaj atarak ve ya müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Esaslar

Bir ay boyunca kullanılmayan haklar silinir.
Kullanım haklarınızı harcadığınız takdire kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızı müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da Hesabım uygulamasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir