,

Turkcell 3 Ay Ücretsiz 3’lü Fırsat Kampanyası

Turkcell’in 3 ay geçerli olan yeni kampanyası ile fırsatlar ayağınıza geldi. 2018 yılının güncel kampanyalarını takip edin.

Turkcell 3 Ay Ücretsiz 3’lü Fırsat Kampanyası

Türkiye’de birçok alanda kullanıcılarına hizmet veren dev operatör firması Turkcell, telekomünikasyon ve internet sağlayıcılığı alanlarındaki başarısını herkese göstermeyi başarıyor. Bu alanda yaptığı yatırımlar ve iyileştirmeler ile kendini iyice yetkinleştiren, başarılarını gün geçtikçe daha da fazla arttırmayı başaran dev firma bu hizmet anlayışı ile herkesin takdirini kazanmayı başarıyor.

Turkcell bedava internet 2018 abonelerine Türkiye’nin en hızlı internetini sunan dev firma, bu yönü ile Türkiye genelinde ki birçok kişinin ilk tercih ettiği firmalardan biri olmayı başarıyor. Günümüzde birçok müşteri için abonelikte hızlı internet anlayışı öncelikli olarak gözüküyor. Bu sebeple de dev firma bu alanda yatırımlar ve geliştirmeler yaparak abone sayısında oldukça fazla bir artış yakalamayı başarıyor.

Bu hızlı ve iyileştirilmiş internete ek olarak yaptığı kampanyalar ile de ilgi çekmeyi başaran dev firma, sunduğu fırsatlar ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. AKK’si yüksek sınırsız internet kampanyaları ile birçok abonesinin ihtiyaçlarına hitap eden dev internet sağlayıcı firması, aynı zaman da sunduğu sürpriz fırsatları ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

Fiber internet kullanmaya başlayan abonelerine ilk 3 ay ücretsiz bu hizmeti sunan firma, bu teklifi ile birçok kişiyi sevindirdi. Sizde hemen gelin fiber’li olun ve 3 ay ücretsiz evden internetin keyfini çıkartmaya başlayın.

Turkcell 3 Ay Geçerli Kampanyaya Katılım Hakkında

Size en yakın Turkcell iletişim merkezine ya da Superonline mağaza ya da bayisine gidip istediğiniz Fibernet kampanyasını seçerek katılım talebinde bulunmanız yeterlidir. 0532 532 00 00’a telefon edip müşteri temsilcisine de katılım talebinizi ilettiğiniz takdirde zahmetsiz bu paketlere geçiş yapabilir ve faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Size yakın bir Superonline mağazasına gidip iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri aracılığı ile de iptal işlemlerinizi kısa bir sürede gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

24 aylık taahhüt yaparak 24 Mbps hızlı 75 GB AKK’li sınırsız internete 57,9 TL’ye,  24 aylık söz vererek 100 GB AKK’li limitsiz internete aylık 62,9 TL karşılığında ve 200 GB AKK’li sınırsız internete 24 aylık kontrat yaparak aylık 84,9 TL ödediğiniz takdirde sahip olabilirsiniz.

Detaylar

Taahhüt yaptığınız takdirde ilk 3 ay fatura ödemeden hizmet alırsınız.
Taahhüdünüzün süresi bitmeden iptal etme işlemi gerçekleştirdiğiniz cayma bedeli ödemeniz gerekmektedir.
AKK’nizi doldurduğunuz zaman internet hızınızda kısıtlamaya gidilir.
1 Ocak 2018 tarihine kadar abone alımına açıktır.

Bir önce ki yazımız olan Turkcell yılbaşı bedava internet 2018 yazısına bakmanız şiddetle tavsiye olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir