,

Turkcell 2018 Yılbaşı Bedava internet Hediyesi – Yeni Yıl

Turkcell yılbaşı bedava internet 2018 hediyesi ile yeni yıla yıl başı kampanyasıyla girin. Yeni yılda süper bedava internet paketleri GNÇ ve BİP ile Turkcell’de.

Turkcell Yılbaşı Bedava internet

Yılbaşının yaklaşması ile beraber birçok firma bu özel gün için birçok fırsat hazırlamaya başladı bile, hazırlanan bu kampanyalar daha şimdiden çok fazla rağbet görmeye başladı. Birçok mobil hat kullanıcısı bu önemli günleri takip ederek kendilerine bedava internet, dakika ya da SMS kazandırıyorlar ve tarifelerinden eksilme olmaksızın hediye internet kullanım haklarını kullanmanın keyfini çıkartıyorlar.

Yapılan bu kampanyalar birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarıyor. İçerik yönü ve zamanla yönü ile birçok mobil hat kullanıcısının kurtuluş paketi gibi olması sebebi ile de, bu ücretsiz kampanyalar sayesinde Turkcell yılbaşı bedava internet oldukça fazla ilgi görmeyi başarıyor.

Sizde 2018 yıl başı için özel olarak hazırlanan bu zengin içerikli fırsatları öğrenip, hemen faydalanmaya başlayın. Üstelik sadece Turkcell bedava internet 2018 kullanım hakkı değil bedava dakika ve bedava SMS kullanım hakkı da sunan bu kampanyayı daha detaylı şekilde Kullanım Haklarım Nelerdir? Başlığından öğrenebilirsiniz ve sizde bu güzel kullanım haklarına sahip olup herhangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmadan aileniz ya da yakınlarınız ile konuşmanın, mesajlaşmanın ve buna ek olarak sosyal ağlarda vakit geçirmenin, video izlemenin, müzik dinlemenin keyfine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Turkcell 2018 Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell yıl başı 2018 hediye internet için 0532 532 00 00’a cep telefonunuzdan telefon edip doğru tuşlamaları yapıp müşteri temsilci ile iletişim kurarak hemen katılım sağlayabilirsiniz. Kısa mesaj yöntemini tercih ederek de zahmetsiz bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz. Hesabım uygulaması ile ya da diğer online yöntemleri tercih ederek de çok kısa bir zaman içerisinde katılım sağlamanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Katılım sağlayıp faydalanmak isteyen tüm bireysel faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

2222’ye ücretsiz iptal mesajı göndererek ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek tüm iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web kanalı yöntemini tercih ederek zahmetsiz bir şekilde kısa sürede iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

GNÇ Uygulamasına 1 GB Hediye İnternet

Mobil telefonunuza App Store ya da Play Store üzerinden, GNÇ mobil uygulamasını indirerek 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB cepten internet kazanabilirsiniz.

Arkadaşını Getirene 1 GB

BiP uygulamasını cep telefonunuza indirerek, sonrasında kullanmaya başlayarak ilk aşamasını tamamlayabilirsiniz. İkinci adımı tamamlamak için ise BiP’e 5 arkadaşınızı davet etmeniz gerekmektedir. Davet ettiğiniz arkadaşlarınızdan 5 kişi kabul ettiği takdirde 30 gün boyunca geçeliliği olan 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanır. Hediyeniz sürekli tekrarlanmaz, sadece tek kullanımlıktır.

Turkcell BiP Yılbaşı Bedava 1 GB İnternet

Play Store ya da App Store’dan BiP uygulamasını indirip kullanmaya başlayarak 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB Turkcell yılbaşı bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan sadece ilk defa bu uygulamayı kullanmaya başlamış olan tüm bireysel faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilirler.

GNÇ TL Yükle Kazan

Gnç’li aboneler TL yükleme yaparak hediye internet kazanma şansı yakalıyor. 30 TL ve üzeri yükleme yaparak hemen size 1 GB cepten internet kazananın ve kazandığınız internetin keyfini rahat bir şekilde çıkartmaya başlayın.

GNÇ Uygulamasına 1 GB

Cep telefonunuza GNÇ uygulamasını indirerek hediye internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu faydanın yedi gün kullanım süresi bulunmaktadır. 7 günün sonun kullanmadığınız faydalar silinir.

10 GB Hediye İnternet

SIM kartınızı değiştirerek ve sonrasında 2222’ye “EN HIZLI ” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak hediyenizi alabilirsiniz.10 GB cepten internet kazanabilirsiniz. 31 Aralık 2017 tarihine kadar katılım sağlayabilirsiniz.

Yüklediğini Kadar Kazan

Turkcell’in web sitesinde ya da Hesabım uygulamasından banka kartınız ya da hesap kartınız ile TL yükleme işlemi yaparak hediye internet kazanabilirsiniz.

Esaslar

  • Kampanyaya katıldıktan sonra gelen onay mesajının ardından kazandığınız faydaları kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.
  • 2222’ye “KALAN” yazıp ücretsiz kısa mesaj gönderdiğiniz takdirde kalan kullanım bilgilerinizi görüntülemeniz mümkündür ya da Hesabım uygulamasına kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak da kalan kullanım bilgilerinizi görebilirsiniz.
  • Kazandığınız kullanımlar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Kazandığınız kullanım haklarınızın tamamını harcadığınız zaman kısa mesaj ile size bilgi verilir ve kullanılmamış faydalarınız silinir.
  • Paketin hepsini harcadığınız da kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir