,

Turkcell 2018 Sınırsız 4GB Bedava internet Paketi

Turkcell 2018 Sınırsız 4GB Bedava internet Paketi ile hediye ve ücretsiz kampanyalardan yararlanın, mutlu olun. Nasıl yapılır derken cevabınız burada.

Turkcell 2018 Sınırsız 4GB internet Paketi

Sınırsız 4GB internet paketine sahip olmak istiyorsanız size gerekli olacak tüm bilgiler bu makalede. Turkcell’de 4GB bedava internet sizlerle. Turkcell sınırsız internet paketi nasıl yapılır?  Yapmanız gereken tek şey SINIRSIZ4GB yazıp 2222’ ye göndermek. Size gelen SMS ile 40TL karşılığında 7.2 Mbps hıza kadar olan aylık paketiniz hattınıza tanımlanacaktır. Eğer daha hızı bir internet erişimine sahip olmak isterseniz Turbo Plus paketimize de göz atabilirsiniz.

Sınırsız 4GB Turbo Plus internet paketine sahip olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey TURBO4GB yazıp 2222’ye ücretsiz SMS yollamaktır. bedava internet 2018 için gönderdiğiniz SMS karşılığında size gelecek olan onay SMS’i ile hızı 43.2 Mbps’a kadar olan Turbo Plus internet paketi 45 TL karşılığında hattınıza tanımlanmış olacaktır. Sınırsız 4GB Turbo Plus internet paketiyle sizde hızlı internetin keyfine varabilirsiniz. Sınırsız 4GB internet paketlerimizin tamamına %18 KDV ve %5 ÖİV vergileri dahildir.

Yepyeni Özellikler Turkcell Sınırsız 4GB İnternet Paketiyle Sizlerle

İnternet paketlerimizde paketlerin kotasının yanında üst bağlantı hızı ve önceliklendirme özellikleri de siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Üst bağlantı hızını kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu etkilemektedir ve kullanılan cihaz hızı ve bağlanılan site de üst bağlantı hız sınırınızı etkileyecek olan diğer faktörler arasında bulunur. Ayrıca Turkcell sınırsız internet paketine sahip abonelerimizin bu hız sınırlarına ulaşabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir.

Eğer siz hala 3G abonesi değilseniz 3G yazıp 2222’ye SMS göndererek siz de 3G dünyasının avantajlarına sadece bir kısa mesaj ile ulaşabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bir diğer yeni özelliğimiz olan önceliklendirme özelliği şebeke yoğunluğu halinde bağlanılan siteden alabileceğiniz indirme ve yükleme bant genişliğini etkiler. 1. öncelikli abonelerimiz bant genişliğinden en fazla yaralanabilecek olan abonelerimizdir. Sıralama zincirinde 2. öncelikli abonelerimiz orta seviyede yaralanabilecek olan abonelerimizdir. 3. sıra ise en az yaralanabilecek olan abonelerimize aittir.

Önceliklendirme özelliğini kapsama alanı, coğrafi koşullar, şebeke yoğunluğu etkilemektedir ve kullanılan cihaz hızı ve bağlanılan site de önceliklendirmede siz değerli abonemize sunulan bant genişliğini etkileyecek olan diğer faktörler arasında bulunur.  Turkcell sınırsız 4 GB internet paketi 2018 kapsamında elde ettiğiniz kullanım haklarınızı sadece yurtiçinde kullanabilirsiniz.

Turkcell sınırsız 4 GB bedava internet paketi kapsamında elde ettiğiniz kullanım haklarınızı paket süresince kullanmadığınız takdirde, kalan kullanım haklarınız bir sonraki aya devredilmeyecektir. Turkcell sınırsız 4 GB internet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarınızda geçerli olacaktır.

İnternet erişim noktası, Blackberry  erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan MGB/MGBS erişim noktaları Turkcell sınırsız 4GB internet paketinize dahil değildir. Kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurtiçi 4.5G hizmetinden yararlanmak için onay vermiş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibariyle 4.5G hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir