,

Turkcell 20 ve 30 TL’lik İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet sahibi olmak isteyen tüm takipçilerimizi bu konuyu okuyup 20 ve 30 TL aralığında ki rakamlar ile 1 GB, 2GB 3 ve 4GB gibi paketlere sahip olmaya davet ediyoruz.

Turkcell TL’ye Göre İnternet Paketleri

Günümüzün en çok kullanılan mobil operatörü olmayı başaran Turkcell yaptığı atılımlar ile bu başarısını günden güne arttırıyor. Uzun zamandır sektörde lider konumunda bulunan dev GSM firması iletişim alanındaki yenilik ve farklılıkları ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Şirket olarak her zaman yenilikçi bir tavrı benimseyen mobil operatör, abonelerinin ihtiyaçlarını önemseyip onlara çözüm arayışına çıkması ile de gönülleri feth ediyor. Birçok abonesinin yüzünü güldürüp onların ihtiyaçlarını karşılayan firma, bu tutumu ile birçok kişinin takdirini ve sevgisini kazanıyor.

Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısının derdi olan erken biten internet kullanım hakkı, aboneleri oldukça sıkıntıya sokuyor. Birçok kişi ay sonu gelmeden internet paketi bittiği için bir sonraki aya kadar kendini kısıtlamak zorunda kalıyordu.

Turkcell Bütçenize Göre internet Paketi

Ama Turkcell’in ek internet paketleri ile bu durum değişti. Aboneler artık ek internet kullanım hakkı satın alıp, kaldıkları yerden bu durumun keyfini sürmeye devam edebiliyorlar. Artık bir problem olmaktan çıkan bu durum birçok müşteriyi sevindirdi. Turkcell bedava internet paketi konusu yine gündeme geliyor tabiki ama siz olurda yetersiz gelirse kullanmayı tercih edin. Çünkü bir çok kampanyadan sadece 1 kere yararlanılabiliniyor.

Sizde bu ayrıcalıklarla dolu dünyaya katılarak, farklı bir deneyim yaşayın.

20 TL Altı Faturasız İnternet Paketleri

Haftalık 1 GB

İnternet ihtiyacınızı karşılamanız için hazırlanan bu fırsata haftalık sadece 10 TL ödeyerek sahip olabilir ve kaldığınız yerden cepten internetin tadını çıkartabilirsiniz.

Online işlemler üzerinden satın alabilirsiniz.

İstanbul Modern

1 gün süresince kullanım hakkına sahip olabileceğiniz 2 GB kullanım hakkına 2 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Bu paket ile müzede ki eserlerin videolarını rahat rahat izlersiniz.

“IMODERN” yazıp 2222’ye göndererek faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni Sosyal

Bir ay boyunca Facebook ve Twitter’a bağlanırken kullanabileceğiniz 500 MB’ye sahip olmak için ödemeniz gereken tutar sadece 7 TL’dir. Buna ek olarak 20 MB ‘da hediye edilir.

“YENISOSYAL” yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj atarak katılabilirsiniz.

20 TL Üstü Faturasız İnternet Paketleri

Turkcell internet Paketleri

Aylık 1 GB

Bir ay boyunca kullanacağınız 1 GB internete sahip olmak için yapmanız gereken tek şey 40 TL ödemek ve kaldığınız yerden keyfinize devam etmek.

Hesabım uygulamasına giriş yapıp hattınıza bu güzel fırsatı tanımtabilirsiniz.

15 Günlük 5 GB

5 GB internete 15 gün boyunca sahip olmak için 45 TL ödemeniz yeterlidir.

“5GBINTERNET” yazıp 2222’ye yollayarak ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile katılım sağlayabilirsiniz.

Aylık 2 GB İnternet

30 gün boyunca 2 GB internet kullanmanın keyfini yaşamak istiyorsanız, 50 TL karşılığında hemen bu kampanyaya katılın.

Katılmak için, Online işlemlerden ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek satın alabilirsiniz.

Detaylar

Satın aldığınız teklifi size belirtilen süre boyunca kullanabilirsiniz.
Paket içeriğiniz bittiği zaman SMS yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızı “KALAN” yazıp 2222’ye göndererek öğrenebilirsiniz ya da Hesabım uygulamasını ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.
Kullanmadığınız haklar silinir.

Bir önce ki yazımız olan Uçuran 6 GB yazımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir