, ,

Turkcell 15 Temmuz Bedava Hediye internet Paketi

Turkcell 15 Temmuz hediye bedava internet paketi ile yeterli kalmayıp Vodafone, AVEA ve Türk Telekom’la yoluna devam etmek isteyenler bu konuya!

Turkcell 15 Temmuz 1 GB internet hediyesi ile bundan tam 1 sene önce gecenin bir yarısında yaşadığımız içler acısı durumdan faydalanmak isteyenler, güzel ülkemizi savaş yerine çevirme emellerine sahip olanlar ne mutlu ki başarılı olamadılar, olamayacaklar. Ülkemizin bütünlüğü asırlardır saldırı altında, bu durum bizi yine aynı konuda inanılmaz tecrübe sahibi yapmış olacak ki milletçe “dur” diyebilme yeteneğini kendimize kazandırdık.

15 Temmuz bedava internet paketi neden mi veriliyor, sadece bununla da sınırlı kalınmıyor. Özellikle Turkcell ve Türk Telekom bu özel günde her yöne geçerli olan 500 dakika, 1.000 SMS ve BİP’te geçerli 1.000 arama dakikasınıda sizlere hediye olarak gönderiyor. Tüm bu hediyeler hattınıza 1 GB hediye internet ile birlikte tanımlanıyor. Vodafone cephesinden ise henüz bir gelişme yok.

Turkcell 15 Temmuz bedava hediye internet

Turkcell Genel Müdür Kaan Terzioğlu Neler Söyledi?

15 Temmuz gecesinde darbe bildirisi okunduğu esnada TV+ abonesi ve kullanıcısı olan tüm userların ele geçirilen kanallara erişmesini engellediklerini, bu sayede bu kara propagandanın yayılmasının engellendiğini, Cumhurbaşkanımız sayın R.T. Erdoğan’ın konuşmasından sadece 20 dakika sonra metni tüm abonelere mesaj olarak ilettiklerini ayrıca en önemli kısımlardan birisi olan Memurcell ve Askercell gibi servislere abone kamu çalışanlarına bunun başarısız olacak bir darbe girişimi olduğunu ileterek teslim olmaya davet ettiklerini belirtti.

Turkcell bedava internet paketi yazımızı okumak ister misiniz?

Bunlar gerçekten çok önemli konu başlıkları, böyle kötü bir günde millet ve devletinin yanında olan Turkcell’e buradan teşekkür etmek istiyoruz. Bunlarla yetinmeyip olanüstü her türlü durumda karşılığı ve sonucu ne olursa olsun bu görevi üstlenmeyi kendilerine görev bildiklerinin altınıda çizdi.

Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom 15 Temmuz Hediye internet Paketi

Hediyemi nasıl alırım?

  • Hediyenizi almak için birşey yapmanıza gerek yoktur, abonelere otomatik olarak dağıtımı gerçekleşir.

Ne kadar süre geçerlidir?

  • 15 Temmuz günü sabah saat 09:00’dan itibaren gün boyunca kullanım yapabilir, yüksek hızlı internet ile erişim sağlayabilirsiniz.

Hediyem Gelmedi, Ne Yapmalıyım?

  • Eğer yukarda belirtilen saate kadar hediyeniz gelmez ise müşteri temsilcilerinizden destek alabilir ve talepte bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir