,

Türk Telekom’dan Yeni Selfy Turuncu Tarifeleri

Türk Telekom güzel bir haberle geliyor. Selfy abonesi olan kullanıcılar Turuncu paketler dahilinde neredeyse bedava fiyatlara internet paketi sahibi oluyor.

Mobil komünikasyon alanında kısa zamanda gösterdiği başarılılar ile rakiplerinin dikkatini çekmeyi başaran Türk Telekom, sunduğu kaliteli hizmet ile mobil hat kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini karşılamak amacı ile durmaksızın çalışıp hazırladığı zengin içerikli ekonomik fiyatlı tarifeleri ile abone sayısını arttırıyor ve bu sayede de gün geçtikçe sektördeki bilinirliği artıyor ve sağlam adımlar liderliği doğru ilerliyor. Bu ivmeli başarısı ile bu alanda kalıcı olacağının sinyallerini herkese gösteriyor.

Genç aboneler için oluşturduğu Selfy platformu ile genç müşterilerinin daha ekonomik koşullarda ceplerini zorlamadan iletişim ve internet ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik birçok kampanya hazırlayan firma, bu sıralar sunduğu Turuncu fırsatı ile birçok kişiyi mutlu etti.

Bu fırsat ile beraber genç müşteriler yakınları ile rahat rahat konuşmanın, mesajlaşmanın ve mobilden internet kullanmanın keyfini çıkartabilecekler. Sizde ihtiyacınıza uygun olan paketi bir an önce seçip kullanmaya başlayarak, farklı bir deneyim yaşabilirsiniz.

Selfy Turuncu İnternet Tarifeleri

Türk Telekom mağazalarına gidip başvuruda bulunarak katılmanız mümkündür. Kısa mesaj yolu ile katılmak için ise faturasız hattınızdan 4545’e “TURUNCU S” yazıp göndermeniz yeterlidir. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de katılım sağlamanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, Jet, TV8 Tarifesi ve Hemşerim tarifeleri dışında olan 7-25 aralığındaki Selfy’li olmanız şartı aranmaktadır. Gerekli şartları sağlayan herkes katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinizi ileterek ya da Online kanallar yolu ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

İçeriği Nedir?

Turuncu Small

Her yöne 25 TL’ye her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 3 GB kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Turuncu Medium

32 TL karşılığında her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 5 GB’yi satın alabilirsiniz.

500 Small

Her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve 3 GB’yi 25 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

500 Medium

Her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve 5 GB’yi 30 TL karşılığında hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Esaslar

30 gün boyunca kullanılmayan paket içeriği gelecek aylara devredilmez.
5555’e “KALAN” yazıp göndererek kalan kullanım bilgilerinizi ulaşmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir