,

Türk Telekom Yurt Dışı İnternet Paketleri

Türk Telekom Yurt Dışı İnternet Paketlerinden yararlanabilmek artık çok kolay. Gittiğiniz ülke farketmeden gerek Avrupa gerek Asya kıtasında limitleri bedava internet ile zorlayın.

Milli servetimiz, en eski operatör ve internet sağlayıcımız olan Türk Telekom, bizlere bunu hissetirmeye devam ediyor. İlkleri başaran dev şirket yeni paketleriyle sadece ülke içinde değil, yurtdışında da kendini unutturmuyor.

Müşteri odaklı hizmeti benimseyen ve hep bu doğrultuda çalışmalar yürüten GSM şirketi, bu sayede hem marka değerini arttırıp hem de saygınlığını arttırıyor.

Birçok kişinin en çok kullandığı ve en çok ihtiyaç duyduğu kullanım hakkı olan internet hakkı mobil kullanıcılarının çok seçenekli istediği paketlerden biri olarak gözüküyor. Özellikle yurtdışında internet kullanımını sürdürmek isteyen müşterilerin sayısında gözle görülür bir artış yaşandığından dolayı, GSM firması bu alanda fırsatlar hazırlamaya başladı. Sunduğu Türk Telekom yurtdışı internet paketleri ile müşterilerini sevindiren firma, bol içerikli ve ekonomik fiyatlı fırsatları ile sizin katılımınızı bekliyor.

Yurtdışı İnternet Paketlerine Nasıl Katılırım?

Web üzerinden Türk Telekom’un web sitesini ziyaret edip kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak, istediğiniz paketi seçip zahmetsiz bir şekilde satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.444 1 444’ye telefon edip müşteri hizmetlerine talepte bulunarak da katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom bedava internet paketi sadece ülke içinde geçerli olduğu için bu konuda dikkatli olun, faturanızı kabartacak işlemler yapmayın 🙂 Ayrıca, Türk Telekom mağazalarından da katılım sağlamanız mümkündür.

Kimler Katılabilir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler faydalanabilir.

İptal Etme Yolu

  • Web kanalı yolu ile ya da anahtar kodları 5555’e ücretsiz kısa mesaj atarak iptal işlemleriniz gerçekleştirmeniz mümkündür.
  • Müşteri hizmetlerine iptal talebinde bulunarak da kısa bir süre içerisinde iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

1 GB

Bir hafta süresince belirtilen 34 ülkede kullanabileceğiniz 1 GB’ye 25 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bedava internet paketi ihtiyaçlarınız için ülke içine dönmeniz gerekir.

2 GB

35 TL ödeyerek bir hafta boyunca kullanabileceğiniz 2 GB’ye sahip olabilir ve yurtdışında da internet kullanımının keyfini sürebilirsiniz.

1 GB

19 TL karşılığında geçerli ülkelerde kullanabileceğiniz 1 GB’yi satın alabilirsiniz.

Detaylar

  • Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.
  • Bu fırsatları sadece belirtilen ülkeler de kullanabilirsiniz.
  • Müşteri hizmetlerine telefon ederek kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Bizi takip etmeyi sürdürürseniz tüm fırsatlardan haberdar olabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir