,

Türk Telekom Yeni Yıl 6GB Bedava internet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmadı. 6GB Bedava interneti hemen kazanmak için konumuza gözatın.

Yeni Yıl 6 GB Tarifesi –  Türk Telekom Bedava internet

Türk Telekom Yeni Yıl 6 GB kampanyası ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Bu yeni fırsatı ile beraber birçok abonenin ilgisini çeken ve onların kafasını karıştıran GSM firması, bu hamlesi ile kendine yeni yeni aboneler kazandırmış gibi gözüküyor ve buna ek olarak mevcut abonelerini de oldukça sevindiren mobil operatör firması bu hamlesi daha çok konuşulacağa benziyor.

Türk Telekom bedava internet aşığı kullanıcılarımız için paylaştığımız bu paket zengin kullanım içeriği ve herkese hitap eden fiyatı ile oldukça fazla ilgi çekiyor. Toplumun her kesimine hitap eden bu tarifeler ile birçok mobil kullanıcı rahat bir nefes alacak. Ortalamanın çok üstünde bir internet kullanım hakkı içeren bu fırsatın aynı zamanda dakika ve mesajlaşma hakkı da göz ardı edilemeyecek bollukta gözüküyor. Yeni Yıl 6 GB ile sizde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, ay sonunu ve fatura bedellerine dert etmek zorunda kalmayacaksınız.

Gelip size uygun Yeni Yıl Tarifesini seçip hemen katılarak Türk Telekom’un size özel fırsatlar ve teklifler ile dolu dünyasını adım atıp, bu durumun keyfini sürebilirsiniz.

Yeni Yıl 6GB Türk Telekom Bedava internet

Yeni Yıl 6 GB‘a Nasıl Katılabilirim?

444 1 444’ e telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile geçiş işleminizi yapabilirsiniz ya da Türk Telekom mağazalarını ziyaret edip bu fırsattan yararlanmak istediğinizi söyleyerek hemen bu kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Katılmak isteyen tüm bireysel aboneler katılabilir ve bu fırsattan faydalanmaya başlayabilir.

Yeni Yıl 6 GB İçeriğinde Neler Var?

Her yöne 1000 dakika ve her yöne 1000 SMS ve 6 GB internet kullanım hakkına oldukça ekonomik bir fiyata sahip olabilirsiniz. 12 aylık söz verdiğiniz takdirde aylık 49 TL karşılığında bu zengin içeriğe sahip olabilirsiniz. Taahhüt yapmadığınız zaman ise ödemeniz gereken tutar 69 TL’dir

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444 numarasını telefonunuzda tuşlayıp, bu paketten çıkmak istediğinizi belirterek çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve yeni bir tarife seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom mağazalarından da katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Esaslar

Hattınıza 1 ay süresince kullanmanız için tanımlanan haklarınızı bitirdiğiniz zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.

“KALAN” yazıp 5555’e yollayarak kalan kullanım tutarlarınızı öğrenebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir