,

Türk Telekom Yaz Festivali İnternet Paketleri

Yaza hızlı bir giriş yapan Türk Telekom, bedava internet paketlerini yeni kullanıcılarından ziyade gençlere yöneltmiş durumda. Nasıl mı, izliyoruz.

Yaptığı fırsatlar ile dolu ve cazip fırsatlı kampanyalar ile tüm ülkemizin dikkatini üzerine çeken Türkiye’nin GSM sektöründeki yeni ismi Türk Telekom yaptığı başarılı hamleleri ile bu alandaki faaliyetlerini daha uzun süre göstereceğinin sinyalini veriyor.

Aynı zaman benimsediği ve misyon haline getirdiği müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde de Türkiye genelinde ki birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürüp, onların takdirini kazanmayı başarıyor. Bu sayede ise gün geçtikçe daha fazla büyüyen operatör firması, GSM sektöründeki önemli şirketlerin yanında kendine yer bulmayı başarıyor, karşılığında Türk Telekom bedava internet paketi sunabiliyor. Bu gerçekten apayrı bir kısım.

Yaz aylarına özel internet fırsatları ile bir süredir dikkatleri üzerine çeken dev operatör firması, bu cazip fırsatları ile mobil hat kullanıcılarının aklını çelmeyi ve operatör değişikliği yapmak istemelerini sağlamayı başarıyor.

Gerek dakika gerek mesajlaşma gerek ise internet yönü ile oldukça zengin olan paketler sayesinde birçok abone derin bir nefes alıyor. Oldukça tatmin edici bir içeriği sahip olan bu kampanya sayesinde birçok kişi yazın yakınları ile iletişime geçmenin ve internete bağlanmanın keyfini rahatça sürebiliyorlar.

Yaz Fırsatına Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom mağazalarını giderek başvuruda bulunduğunuz takdirde hemen katılım sağlayabilirsiniz. 444 1 444’ü arayıp müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de katılım sağlamanız mümkündür. Kısa mesaj ile katılmak için ise Festival 2 için “ FESTIVAL 2 GB” , 4 için “FESTIVAL 4 GB” 6 için “FESTIVAL 6 GB”  8 için “FESTIVAL 8 GB” 10 için ise “FESTIVAL 10 GB” yazıp 5555’ göndererek katılabilirsiniz.

Ev standartları için uygun olan paket arıyorsanız Türk Telekom ekstra AKN yazımız ile ilgilenebilirsiniz, böylelikle problem kalmaz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım koşulu bulunmamaktadır. Fakat son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile gelen müşteriler bu fırsattan indirimli olarak faydalanır.

İptal Etme

Web kanalı yolu ile ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yaz Kampanyası İçeriği Nedir?

2 GB

Aylık 23 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 2 GB’ye sahip olabilirsiniz.

4 GB

Aylık 29 TL karşılığında her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4 GB’yi satın alabilirsiniz.

6 GB

Her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS, Türk Telekom 6 GB internete sahip olmak için 35 TL ödemeniz yeterlidir.

8 GB

Aylık 39 TL karşılığında her yöne 1000 dakika,1000 SMS ve 8 GB’ye sahip olabilirsiniz.

10 GB

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 10 GB’yi satın almak için aylık 45 TL ödemeniz yeterlidir.

Detaylar

Paketinizdeki kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Web kanalı yolu ile tarifenizdeki kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir