,

Türk Telekom ve AVEA Anneler Günü Bedava İnternet 2018

Türk Telekom AVEA Anneler günü bedava internet kampanyası ile hediye internet paketinizi nasıl alırım diye sormayın, öğrenin. Tüm yapmanız gerekenleri bu konuda anlattık. 13 Mayıs 2018 tarihli kampanya.

Türk Telekom ve AVEA Anneler Günü Bedava İnternet 2018

Türk Telekom çok kısa bir süredir GSM alanında aktif faaliyet göstermesine rağmen bu kısa sürede birçok başardı ve bu alanda ciddi bir başarıyı elde etti. Her gün daha fazla mobil kullanıcıya hizmet vermeye başlayan GSM şirketi, abonelerine özel yaptığı kampanyalar ile bu başarısını giderek arttırmayı başarıyor.

Tüm GSM firmalarının Anneler gününün yaklaşması ile beraber bir takım hazırlıklara girişmesinin ardından Türk Telekom’da bu alandaki kampanyalarına öncelik vermeye ve hazırlık yapmaya girişti. Her önemli günde abonelerini sevindirecek bir fırsat ile onların karşısına çıkan telekomünikasyon firması, 23 Nisan Çocuk Bayramı ya da 8 Mart Kadınlar gününde yaptığı gibi mobil abonelerine birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı sunuyor.

Sizde Türk Telekom Anneler günü kampanyaları hakkında bilgi alarak bu fırsatlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom – AVEA Anneler Günü Hediye Kampanyası 2018

Anneler gününün yaklaşması ile beraber hız kesmeksizin kampanya hazırlıklarına devam Türk Telekom bu Anneler gününde de milyonlarca abonesini mutlu edeceğe benziyor.

Özellik ile annesine ne alacağına bulamayan müşterilerine özel birçok indirimli hediye kampanyası hazırlayan firma bu hamlesi ile birçok kişinin takdirini kazanmayı başardı.

Sizde bu çok özel Anneler günü kampanyaları ve özel indirimleri hakkında bilgi alarak hemen bu fırsatlardan faydalanabilir ve annenize birbirinden güzel hediyeler alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için yazının devamı okuyabilir ve neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

AVEA Anneler Günü Hediyesi Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu fırsata internet üzerinden katılım sağlamanız mümkündür. Seçtiğiniz indirim koduna ait bilgileri alarak seçili markadan alışveriş yapabilirsiniz. Kısa mesaj atarak da katılım sağlamanız mümkündür. Hoşunuza gitmediyse Türk Telekom bedava internet makalemize bakabilirsiniz.

Katılım Koşulları Nelerdir?

Bu fırsatlardan faydalanmak için herhangi bir katılım koşulu bulunmamaktadır. Tüm faturalı ya da hazır kartlı aboneler bu tekliflerden faydalanabilir ve indirimlerden faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal işlemleri hakkında öğrenmek istedikleriniz için 444 1 444’e telefon edip müşteri temsilcisi ile görüşme yapmanız yeterlidir. Gerekli yönlendirmelerin ardından iptal işlemlerinizi halledilecektir.

Kampanya İçeriği Nedir?

Birçok markada geçerli indirim kuponu kazanırsınız. Boyner’ de geçerli 40 TL indirim kodu, Çiçek sepetinde geçerli %40 indirim çeki ve daha birçok markada aktif indirimli kuponlara sahip olursunuz.

Anneler Günü Fırsatı Detayları

Bu fırsatlardan Anneler günü süresince faydalanabilirsiniz.
Aldığınız her kod tek kullanımlıktır.
Size tanına hediye çekleri sadece online alışverişlerde geçerlidir.
TC kimlik numaranız ile kısa mesaj atarak indirim kodunuzu alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir