, ,

Türk Telekom Ultra 8GB Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Ultra 8GB Bedava İnternet Paketi ile sizde hemen sınırsız internetin keyfine varın!

Türk Telekom Ultra 8 GB Tarifesi

Türkiye’de yeni yeni faaliyet gösteren GSM firması, daha fazla ilgi görmek ve tercih edilmek için her geçen gün abonelerine bol içerikli ve bol fırsatlı kampanyalı tarifeler sunuyor. Abonelerinin ihtiyaçlarını yönelik düzenlediği bu kampanyalar ile yoğun ilgi görmeye başlayan yeni GSM firması, bu ivmeli başarı artışı ile rakiplerini düşündürmeye başladı.

Türkiye’de ki birçok abonenin ortak problemi olan ay sonuna kadar dakika, SMS ve internet kullanım hakkını yetirememe sıkıntısı, Türk Telekom’un devrim niteliğinde ki tarifeleri ile son bulacağa benziyor.

Fiyat ve Ücretlendirme

Eğer sizde sevdiklerinizde rahatça konuşup ve mesajlaşabilmek ve aynı zamanda bunları yaparken çok yüksek tutarlar ödemek istemiyor iseniz, size uygun olan kampanyayı buldunuz. Bu kısa süreli fırsattan faydalanmak için vakit kaybetmeden, hemen sizde katılın.

Ultra 8 GB‘a Nasıl Katılabilirim?

Bu pakete katılmak için “ ULTRA 8 GB ” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj atarak, Müşteri Hizmetlerine telefon edip başvuruda bulunarak veya Türk Telekom bayilerini ziyaret edip, oradan birebir başvuru yaparak katılabilirsiniz.

8GB Bedava İnternet Katılım Şartları Nelerdir?

Numara taşıma, yeni hat alma yolu ile veya hazır karttan faturalıya geçiş yaptığınız takdirde bu fırsatlarla dolu pakete katılabilirsiniz.

ULTRA 8 GB İçeriğinde Neler Var?

Ultra 8GB Tarifesi İçeriği

8 GB Türk Telekom bedava internet, her yöne 3000 dakika, şebeke içi ve sabit hatlar ile sınırsız konuşma ve mesajlaşma hakkına 12 aylık sözünüze aylık sadece 65 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Kontrat yapmaz iseniz ödemeniz gereken tutar 75 TL’ dir.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444 telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal etmek istediğinizi söyleyip başvuruda bulunarak ya da Türk Telekom mağazalarına giderek tarifeden çıkışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

PRIME 8 GB Hakkında Detaylar

Kullanım hakkınızı bitirdiğiniz zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 5555’ e dakikalarınız için SES yazıp, SMS için SMS yazıp, kalan internet kullanım hakkı için ise INTERNET yazıp kısa mesaj göndererek kalan kullanım bilgilerinizi rahatlık ile öğrenebilirsiniz.

12 aylık taahhüdünüz bittiği takdirde standart ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir