,

Türk Telekom TL Lira Paylaş Bedava Sinemaya Git

Türk Telekom’da TL transferi yapan herkese bedava sinema bileti hediye! Detaylar ve dahası için okumaya başlayın.

Türk Telekom Lira Paylaşanlar Şimdi Sinemalarda Kampanyası

Türkiye’nin GSM alanındaki yeni isimlerinden olan Türk Telekom, bu alanda faaliyet göstermeye başladığı günden beri gerek yatırımları ile gerek yaptığı kampanyaları herkesin dikkatini çekmeyi
başarıyor. Türkiye’de mobil kullanıcılarının ihtiyaçlarını iyi analiz ederek bu doğrultuda kampanyalar hazırlamaya çalışıyor ve müşterilerini sevindirmeyi başarıyor. Benimsediği bu müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde sadece para kazanma amacı gütmediğini gözler önüne seriyor.

Abonelerinin hem iletişim ihtiyaçlarını hemde sosyal ihtiyaçlarını karşılayarak onların hayatlarını daha da kolaylaştırmaya çalışıyor. Son zamanlarda yaptığı sinema kampanyası ile de birçok kişiyi mutlu eden dev firma, bu hamlesi ile birçok yeni mobil hat kullanıcısı kazandı. Lira Paylaşma kampanyası ile Lira Paylaşım servisi ile aynı gün içinde 2 kez paylaşım yapan 250.kişiye veya 3 defa paylaşım yapan 150.kişiye Cinemaximum’da kullanabileceğiniz çift kişilik bilet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Vakit kaybetmeden sizde bu kampanyadan faydalanın ve ücretsiz sinemaya gidebilir, bu durumun keyfini çıkartabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Web üzerinden Online Servis’e giriş yapıp lira paylaşarak, telefonunuzdan ücretsiz bir şekilde 9235’e telefon edip lira gönderme işlemi yaparak, kısa mesaj ile lira göndermek için ise lira aktarımı yapmak istediğiniz hazır kartlı numarayı yazıp bir boşluk bırakıp kaç TL göndermek istediğinizi yazıp 9235’e ücretsiz kısa mesaj atarak lira aktarım işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. Faturalı ya da faturasız tüm aboneler faydalanabilirler.

İçeriği Nedir?

Lira transfer işlemi yaparak Cinemaximum salonlarında geçerli çift kişilik sinema bileti kazanabilirsiniz.

Kampanya Hakkında Detaylar

18.09.2017 ve 18.10.2017 tarihleri arasında bu fırsattan faydalanabilirsiniz.
Bu fırsatta bilet kazanma sınırı yoktur.
Bilet kodları 31.10.2017 tarihine kadar geçerlidir.
Kazanan abonelere kazandığı bilgisi kısa mesaj yolu iletilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir