,

Türk Telekom Sınırsız İnternet Paketleri

Kampanyalar bitmedi, Türk Telekom sınırsız internet paketlerini bedava fiyatlara sunuyor, size sadece satın almak kalıyor.

Bulunduğu kısa bir zaman içerisinde GSM sektöründe kayda değer bir başarı elde eden Türkiye’nin köklü iletişim şirketi Türk Telekom, günden güne artan mobil kullanıcı sayısı ile sektördeki başarısını katlayarak daha da arttıracağının sinyallerini veriyor. Bu kadar başarılı olmasının en önemli sebeplerinden biri müşterilerine ve onların isteklerine gösterdiği ilgiye borçlu gibi gözüküyor.

Müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyip adeta bunu misyon edinmesi sayesinde birçok olumlu tepki toplamayı başarıyor ve marka değerini arttırarak popülerliğini daha ileri bir seviyeye getiriyor.

Birçok mobil hat abonesinin ilk isteği ve ihtiyacı olan daha fazla internet kullanım hakkı talebine dev operatör firması sınırsız internet paketleri sunarak cevap vermeye çalışıyor. Bu sınırsız paketler sayesinde mobil kullanıcılar ay sonuna kadar kendilerini sınırlandırmadan rahat rahat sosyal ağlarda vakit geçirmenin, yakınları ile iletişime geçmenin ve video izlemenin keyfini rahat bir şekilde sürebiliyorlar. Eğer sizde daha fazla internette vakit geçirmek istiyor iseniz bu teklif tam size göre, vakit geçirmeden katılın.

Türk Telekom Sınırsız İnternet Paketlerine Katılım Sağlama

Size en yakın Türk Telekom mağaza veya bayisini ziyaret edip istediğiniz fırsatı seçip katılımınızı sağlayabilirsiniz. Daha kısa bir yol olarak ise kısa mesaj ile de katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web kanalı yolu ile satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

İsteyen tüm bireysel data ses hattı sahibi kullanıcılar katılım sağlayabilirler. Herhangi bir sağlamanız gereken koşul yoktur.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip çağrı merkezi aracılığı ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom bayilerinden paket çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebiliriniz. Türk Telekom’un web sitesini ziyaret edip kullanıcı bilgileriniz ile giriş yaparak online yollar ile de iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

2 GB Sınırsız İnternet

Aylık 29 TL ödeyerek 30 gün boyunca kullanabileceğiniz sınırsız 2 GB aşımlı internete sahip olursunuz.

Sosyal Paket

6 TL karşılığında Facebook ve Twitter’da sınırsız kullanım, buna ek olarak ta genel kullanımlar için 25 MB’ye sahip olabilirsiniz.

Esaslar

5555’e “KALAN” yazıp kısa mesaj attığınız takdirde kalan kullanım bilgilerinize ulaşım sağlayabilirsiniz.
Faydalarınızın %100’ünü harcadığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Bir önce ki yazımıza da bakmak ister miydin? Türk Telekom 2017 Kurban bayramı hediye internet konusuna gözat, bedavaları asla kaçırma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir