,

Türk Telekom Sınırsız 600 3 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Sınırsız ile bedava internet paketi keyfine erişin. Sınırsız 600 tarifesi içeriğinde 3 GB ile benzersiz bir kampanya gibi görünüyor.

Türk Telekom Sınırsız 600

Türkiye’nin yeni GSM operatörlerinden Türk Telekom sektördeki yerini sağlamlaştırmak için mobil kullanıcılarının ilgisini çekmek fırsatlar dolu sürpriz içerikli bir sürü kampanyalar düzenliyor. Bu düzenlendiği kampanyalar ilgi odak noktası olan ve şimdiden birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çeken GSM firması bu hamleleri ile birçok kullanıcının yüzünü güldürüyor. Abonelerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bu tutumu ile de birçok kişinin takdirini kazanıyor ve her geçen gün abone sayısını arttırıyor.

İletişim ve teknoloji alanındaki yatırımları ile de varlığını hissettirmeye başlayan firma, bu tarz atılımlara devam ettiği sürece, başarısını daha arttıracakmış gibi gözüküyor. Türk Telekom bedava internet kampanyaları bunlarla sınırlı kalmayıp her geçen gün artış gösteriyor, büyük kitlelere ulaşıyor. Merak etmiyor musunuz?

Türk Telekom Sınırsız 600

Türkiye genelinde birçok abonenin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayan Sınırsız 600 ile sizde yakınlarınız ile istediğiniz gibi konuşup, mesajlaşabileceksiniz ve üstüne ek olarak hızlı ve kaliteli bir internet deneyiminin keyfini çıkartabileceksiniz.

Sizde gelip bu cazip teklife evet diyerek, ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan tarife içeriğinizi rahat rahat harcayabileceksiniz.

Sınırsız 600’e Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Türk Telekom mağaza veya bayisini ziyaret edip başvuruda bulunarak hemen katılabilirsiniz. İnternet üzerinden ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile de geçiş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sizden sağlamanız istenen herhangi bir şart beklenmemektedir. İsteyen herkes katılabilir.

İçeriğinde Neler Var?

Her yöne 600 dakika, her yöne 100 SMS ve 3 GB internet kullanım hakkına taahhüt yaparak 35 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.  Bu tarifenin taahhütsüz fiyatı 43 TL’dir. Sizde 12 aylık kontrat yaparak bu paketten kampanyalı fiyatı ile faydalanın ve kullanım haklarınızın keyfini çıkartın.
Size sunulan fırsatlar bununla da son bulmuyor, taraftar hatları ile de sınırsız konuşma hakkına da sahip olursunuz.

Türk Telekom Sınırsız 600

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’ü numarasını arayıp müşteri hizmetlerinden bu paketi iptal etmek istediğinizi söyleyerek iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden de iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar

30 gün süresince kullanılmayan tarife içerikleri gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Kullanım haklarınızı bitirdiğiniz zaman kısa mesaj ile bilgi sahibi edilirsiniz.
12 aylık taahhüt süreniz bitince standart ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir