,

Türk Telekom Selfy ile Bedava internet Ayağınıza Geliyor

Türk Telekom Selfy şimdi benzersiz fırsatlar ile sizi bedava internet paketi sahibi yapıyor. Tüm detaylara yazı içinden ulaşın.

Türkiye’nin GSM sektöründeki yeni soluklarından olan Türk Telekom sektörde bulunduğu kısa sürede birçok kişinin ilgisini ve bakışlarını üzerine çekmeyi başardı. Şimdiden dikkat çeken bir abone artışına sahip olan yeni operatör firması gün geçtikçe başarısını arttırmayı sağlıyor.

Bu başarı artışının büyük bir kısmını bol içerikli tarifelerine borçlu olan firma, diğer operatör firmaların aksine zengin içerikli sunduğu tarifeleri ve aynı zamanda oldukça ekonomik fiyatlı olması sayesinde farkını gözler önünü sermeyi başarıyor.

Selfy kampanyaları ile genç abonelerinin daha rahat bir şekilde ay sonunu veya aşım bedellerini dert etmek zorunda kalmadan kendilerine uygun tarifelerden rahatça faydalanabilmelerine olanak sağlamak amacı ile oluşturduğu Selfy platformu ile birçok genç mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Türk Telekom bedava internet gibi fırsatları, dev operatör firmasının hazırladığı Mor tarifeleri ile de genç abonelerini kendilerine tarife arama zorluğundan kurtaran rahat bir şekilde kendilerine ve cebine uygun olan kampanyayı rahatça seçebilmelerine de olanak sağlıyor. İhtiyaçlarınıza uygun olan fırsatı hemen seçip faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Selfy Bedava internet Paketi

Türk Telekom mağazalarını ziyaret edip başvuruda bulunarak hemen katılım sağlamanız mümkündür. Kısa mesaj ile katılmak için ise Small için “MOR S 2 GB”, Medium için “MOR M 4 GB”, Large için “MOR L 6 GB”, XL için ise “MOR XL 10 GB” için yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu fırsattan 7-25 yaş aralığında Selfy’li olan ve yeni hat tesisi ya da numara taşıma yolu ile Türk Telekom’lu olmuş tüm bireysel aboneler faydalanabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip iptal talebinizi ileterek ya da online kanallar yolu ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Small

12 aylık taahhüt yaparak her yöne 600 dakika, 5000 SMS ve 2 GB’ye sahip olabilirsiniz.

Medium

45 TL ödeyerek her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 4 GB’yi hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Large

6 GB mobilden internet, her yöne 750 dakika ve 5000 SMS’i 12 aylık kontrat yaparak 50 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

XL

12 aylık kontrat yaptığınız takdirde her yöne 750 dakika, 5000 SMS ve 10 GB interneti 59 TL ödeyerek satın almanız mümkündür.

Detaylar

Taahhüt süreniz bittiğin standart ücret üzerinden tarifelendirilirsiniz.
Kullanım haklarınız bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir