,

Türk Telekom Selfy Gece Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy Gece Bedava İnternet Kampanyası ile AVEA’nın ayrıcalıklı dünyasına adımınızı atın. Hediye ve sınırsız internet paketi sizin olsun.

Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Türk Telekom hayatımıza girdiği son birkaç yıl içerisinde birçok başarılı hamle yaparak GSM alanında ne kadar başarılı olabileceğini ve ne kadar iddialı olabileceğini herkese göstermeyi başardı. Ardı ardına yaptığı birbirinden güzel içerikli kampanyaları ile mobil hat kullanıcılarının gönüllerini feth eden dev GSM firması, aynı zamdan 7 ile 25 yaş arasındaki genç abonelerini düşünerek hazırladığı kampanyaları ile de yüz binlerce genç abonesinin iletişim ihtiyaçlarını rahatça karşılamasına ve daha fazla internet kullanmasına imkan tanıyor.

Selfy’li aboneleri için özel yaptığı bedava internet kampanyaları ile dikkatleri üzerine çeken eski adı ile Avea şimdi ki adı ile Türk Telekom’un bu cazip fırsatlarından faydalanmak için geç kalmayın ve hediyelerinizi alın.

Selfy Gece Sınırsız Bedava İnternet Fırsatı

Türk Telekom bedava internet ile genç abonelerini düşünerek oluşturduğu Selfy platformu ile birçok genç abonesinin daha fazla internet kullanım hakkına ve daha ekonomik fiyatlara iletişim giderlerini karşılamasına imkan tanıyan dev firma şimdi de Selfy’li aboneleri için hazırladığı geceleri sınırsız bedava internet kullandıran kampanyası ile devrim niteliğinde bir kampanyaya imza attı. Bu fırsat ile abonelerinin gece 00.00 ile sabah 06.00 saatleri arasında tamamen ücretsiz bir şekilde internete bağlanabilmelerine olanak sağlıyor. Hemen sizde gece sınırsız internet fırsatından faydalanmaya başlayın.

Türk Telekom Bedava İnternete Nasıl Katılabilirim?

Selfy’li olan tüm mobil müşteriler 4545’e “GECENET” yazıp ücretsiz kısa mesaj atarak katılım sağlayabilirler. 444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile de bu kampanyaya katılım sağlamanız mümkündür.

Katılım Şartları Nelerdir?

İlk koşul olarak Selfy’li olma şartı aranmaktadır. Bu fırsat sadece faturalı abonelerinin faydalanabileceği bir fırsattır. Yerine getirmeniz gereken başka bir koşul bulunmamaktadır.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

6 fatura dönemi boyunca her gece 00.00 ile 06.00 saatleri arasında sınırsız internet kullanımı yapabilirsiniz. Geçerli saatler arasında yaptığınız kullanımların 3 GB’ye ulaşması durumunda hız kısıtlamasına tabi tutulursunuz.

Nasıl İptal Edebilirim?

4545’e “IPTAL GECENET” yazıp göndermeniz iptal etmek için yeterlidir.

Bilinmesi Gerekenler

31 Aralık 2018 tarihine kadar kampanyaya katılım sağlamanız mümkündür.
“KALAN” yazıp 5555’e ücretsiz SMS atarak kalan kullanım haklarınızı detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.
Kampanya kapsamındaki faydalarınız sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir