,

Türk Telekom Selfy Demirlanda 50 GB Limitsiz İnternet Paketi

Demirlanda paketi, Selfy’nin yeni tarifesidir. Türk Telekom bünyesinde yer alan ve gece 2 ile sabah 8 arası bedava olan bu kampanya kotasız, limitsiz 50 GB ve 100 GB internet içerir.

Selfy Demirlanda 50 ve 100 GB Limitsiz İnternet

Selfy Demirlanda ile evde internet keyfi başlıyor. AKK’nın gece 02:00 ile 08:00 arasında kalkması ile tüm operatörler bir yarışa girdi adeta. Bunlardan en bariz olanıda sabit yani evde kullandığımız internetler oldu. Fiyatlar revize edildi, hızlar ve erişim hızına dair aşım sonrası güncellemeleri yapıldı, limitler değiştirildi. Tüm bunların yanında hepsinin göz boyama olduğunu düşünenlerde var.

İnternet paketinden yemeyen bu paket ile sizde artık eskiden olduğu gibi yakınmalarınıza devam etmeyeceksiniz. Gerçi gece kimsenin uyanık olmadığı saatlere koymaları niyeti belli ediyor fakat çalışanlar için haftasonu en ideal vakit olacak. Uyanmanız, alarm kurmanız, uykusuz kalmanız gerekebilir 🙂

Selfy Demirland 50 GB Sınırsız Fiber Ev İnterneti

Şimdi paketler ikiye ayrılıyor arkadaşlar. 50 GB kotalı ve normal hıza sahip internet için 24 aylık taahhüt yapmanız halinde aylık ödeyeceğiniz tutar 54,90 TL oluyor. Aynı hıza sahip 100 GB kotalı paketi tercih etmeniz halinde ise fiyat 66,90 TL’ye ulaşıyor. 12 Aylık taahhüt ne yazık ki mevcut görünmüyor.

50 GB Fiber hızlı internet için 60,90 TL öderken 100 GB için ise aylık ödemeleriniz 69,90 TL’ye yükseliyor.

Selfy Demirlanda 50 GB İnternet

Fiyat tablosu yukarıda gördüğünüz gibidir arkadaşlar. Gayet uygun görünüyor ama tabiki detaylarıda var. Mor şeritte belirttik örneğin, kota telafuzu bambaşka birşeye dönüşüyor.

Demirland Yalın İnternet

Öncelikle yalın internetten bahsedelim. Şu demek oluyor; ev telefonu yani sabit telefon bağlatmanıza gerek kalmadan direk olarak çekilen internet hattıdır. Selfy Demirland ile bu alternatifide kullanabilirsiniz ki ekonomik olarak ekstra bir fatura ödememiş olursunuz.

Bende bizzat yalın internet kullanıyorum ve oldukça avantajlı(memnunum) oluyor.

Demirland’a Nasıl Katılırım, Şartlar Nelerdir?

Görsel anlatım yapacağım, böylelikle tüm sorulara detaylı cevapta vermiş olacağız arkadaşlar.

Türk Telekom Demirland İnternet

Eğer kotamı aşarsam hızım ne kadar olacak, kaç megabite düşecek diyorsanız bu görselde sizin için geliyor.

AKK Sonrası Hız Limiti

Umarız tüm sorularınızı cevaplayabilmişizdir. Eğer cevapsız kalan sorunuz varsa lütfen hemen yorum olarak iletin bizde ivedi ve hızla elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışalım.

Bir önce ki yazımız olan Türk Telekom bedava internet yazısını okuyarak sende kampanyaları öğrenerek ücretsiz internet sahibi olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir