,

Türk Telekom Rakipsiz İnternet Paketleri

Türk Telekomdan Rakipsiz bedava internet paketi ve tarifeleri sizinle olsun. 2 GB ve 4 GB tarifelere çok ucuz fiyata hediye ile sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Rakipsiz İnternet Paketleri

İletişim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri ile Türkiye’de ki birçok mobil kullanıcının ilgisini çeken Türk Telekom, düzenlediği kampanyalı fırsatlar ile birçok kullanıcının yüzünü güldürüyor. Düzenlendiği her fırsat ile odağı olan firma, gün geçtikçe GSM alanında markalaşmaya başlıyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına gösterdiği önem ile de müşteri öncelikli bir yaklaşımı benimseyen firma, bu yaklaşım tarzı ile oldukça fazla olumlu tepki alıyor.

Şu sıralar ise Rakipsiz Tarifeleri gündemi meşgul ediyor. Dev operatör firması hem zengin konuşma hakkı hem SMS hakkı hem de internet kullanım hakkı ile oldukça cazip bir teklif sunuyor. Bu tarife ile hem yakınlarınız ile rahatça konuşup, mesajlaşabilirsiniz hem de dilediğinizce internete bağlamanın tadını çıkartabilirsiniz. Sizde gelip bu cazip fırsatlardan size uygun olanı seçip, ayrıcalıklı bir dünyaya katılabilirsiniz.

Rakipsiz Tarifelere Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom bedava internet için Fenercell 2000 Rakipsiz için “FB 2000”, GSmobile için “GS 2000”, Bursasporcell için ise “BS 3000” yazıp 5555’e göndererek kısa mesaj ile katılım sağlayabilirsiniz. İnternet kanalı yolu ile ya da müşteri hizmetleri üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Türk Telekom mağazalarını ziyaret edip, başvuru da bulunarak da katılabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Faturalı mobil tarifelerden geçiş yapmış olmanız şartı aranmaktadır. Bu şartı sağlayan tüm aboneler katılım sağlayabilir.

Kullanım İçeriği Nedir

Rakipsiz 750

Bu fırsat ile beraber her yöne 750 dakika, 750 SMS ve 2 GB internet kullanım hakkına 12 aylık sözünüze aylık 38 TL’ye sahip olursunuz. Kampanyasız fiyatı 46 TL’dir.

Türk Telekom Rakipsiz 2 GB internet

Rakipsiz 2000

Her yöne 2000 dakika, her yöne 2000 SMS ve 4 GB internete 63 TL karşılığında sahip olursunuz. Taahhütsüz ücreti 71 TL’dir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da Hesabım uygulaması üzerinden iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom mağazalarını ziyaret ederek de kısa bir süre içerisinde çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Hakkında Detaylar

5555’e “KALAN” yazıp kısa mesaj atarak ya da Hesabım uygulamasını ziyaret ederek paketinizdeki kalan tutarları öğrenebilirsiniz.
Kullanım haklarınız bittiği takdirden SMS yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Güncel borç bilgisi için “GUNCEL” yazıp 5555’e yollamanız yeterlidir.

Tüm bunlardan aklınızda soru işareti bırakan herhangi birşey olursa lütfen yorum kısmını kullanınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir