,

Türk Telekom Rakipsiz 500 GB İnternet Paketi

Türk Telekom Rakipsiz 500 GB paketi ile sizde taraftar ve holigan damarınızı besleyin. Bedava internet sahibi olmak bu kadar kolay olamazdı.

Türk Telekom Rakipsiz 500 GB Tarifesi

Türk Telekom düzenlediği kampanyalar ile abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Gün geçtikçe daha fazla abone sayısına sahip olan firma, bu başarıyı müşterilerine gösterdiği ilgiye ve iletişim alanındaki yaptığı yatırımlara borçlu, bu atılımları sayesinde sektördeki yerini sağlamlaştıran ve günden güne rakiplerine varlığını hissettirmeye başlayan firma bu alandaki hedeflerinin yüksek olduğunu herkese gösteriyor.

İhtiyaçlara yönelik ve herkes kesime hitap edecek şekilde hazırladığı fırsatlar dolu tarifeleri ile birçok mobil kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayan ve bu tavrı ile müşteri odaklı bir yaklaşım sergilediğini herkese gösteren firma birçok kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Türk Telekom bedava internet paketi bu hamlelerine daha devam edeceğini belli eden ve daima müşterilerinin ihtiyaçlarını öncelikli tutmayı şirket olarak benimseyerek, başarısını gün geçtikçe daha da arttıracakmış gibi gözüküyor.

Rakipsiz 500 GB ile sizde yakınlarınız ile konuşmanın ve mesajlaşmanın, cepten internete bağlanmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Bir an önce gelip bu cazip fırsattan faydalanmaya başlayın.

Rakipsiz 500 GB’ye Nasıl Katılabilirim?

Fenercell Rakipsiz için “FBRAKIPSIZ500”, GSmobile için “GSRAKIPSIZ500”, Konyasporcell için “KSRAKIPSIZ500”, Bursasporcell için ise “BSRAKIPSIZ500” yazıp 5555’e göndererek kısa mesaj ile katılım sağlayabilirsiniz. Türk Telekom mağazalarını ziyaret edip başvuruda bulunarak ya da müşteri hizmetlerine telefon ederek de katılım sağlayabilirsiniz.

Rakipsiz 500 Türk Telekom

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm aboneler katılabilir.

Kullanım İçeriği Nedir

Her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2 GB cepten internet kullanımına 12 aylık kontrat yaptığınız takdirde 29 TL’ye kampanyalı fiyatına sahip olabilirsiniz. Üstelik tüm taraftar hatları ile de sınırsız konuşma hakkına sahip olursunuz.

Bu fırsatın taahhütsüz ücreti 39 TL’dir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Size en yakın Türk Telekom mağazasını ziyaret ederek ya da internet kanalı yolu ile çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek bu paketi kısa bir süre içerisinde iptal edebilirsiniz.

Kampanya Hakkında Detaylar

Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek istediğinizde “KALAN” yazıp 5555’e göndererek ya da internet üzerinden öğrenebilirsiniz.

Tarife içeriğinizi harcadığınız zaman bilgilendirilirsiniz.
Bu fırsattan yararlanmaya başladığınızda 4.5G hizmetine de kaydolursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir