,

Türk Telekom Profesyonel İnternet Tarifeleri

2018 Yılına gireceğimiz şu günlerde Türk Telekom profesyonel bedava internet paketi ve tarifeleri ile güncel internet keyfini doyasıya yaşayabiliyoruz.

Türkiye’nin GSM alanındaki en önemli firmalarında olan Türk Telekom uzun yıllardır iletişim alanında gösterdiği başarısını GSM sektöründe de göstermeye başladı. Bu sektörde faaliyet göstermeye başladığı kısa süre içerisinde kendini gösteren ve rüştünü ispatlayan dev GSM şirketi bu alandaki faaliyetleri ve başarıları ile hem rakiplerinin hem de Türkiye’de ki mobil hat kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarıyor.

Çektiği bu ilgi sayesinde artan bir müşteri kitlesine sahip olan firma, gün geçtikçe daha da büyüyor. Bu büyümenin etkisi ile de gece gündüz durmaksızın çalışan dev GSM firması, iletişim ve teknolojisi yatırımlarına ara vermeden devam ediyor ve müşterilerinin en kaliteli hizmeti almalarına olanak sağlıyor.

Üstelik hazırladığı tarifeler ile de müşterilerinin yüzünü güldüren firma, hazırladığı Profesyonel kampanyası ile müşterilerinin ay sonunu ya da fatura aşım bedellerini dert etmek zorunda kalmadan yakınları ile rahat bir şekilde iletişim kurmasına ve sosyal ağlarda Türk Telekom bedava internet ile gönül rahatlığı ile vakit geçirmesine imkân sağlıyor. Vakit kaybetmeden sizde bu cazip içerikli ekonomik fiyatlı tarifeden faydalanmaya başlayın.

Bedava internet Paketine Nasıl Katılabilirim?

Yakınınızdaki bir Türk Telekom bedava internet bayisine gidip başvuruda bulunarak, 444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetlerine katılım talebinde bulunarak ya da Web kanalı yolu ile hemen bu fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler. Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Kullandığınız tarifeye ait iptal anahtar kodunu 5555’e ücretsiz kısa mesaj atarak iptal işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon edip iptal talebinde bulunarak da iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Web kanalı yolu ile de iptal işlemlerinizi sağlayabilirsini.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

2 GB

Aylık 39 TL ödeyerek her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internet kullanım hakkına sahip olursunuz

4 GB

12 aylık taahhütname yaparak her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4 GB’yi 49 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

8 GB

8 GB internet, her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS’i 12 aylık kontrat yaparak 54 TL karşılığında satın alabilir ve ay sonuna kadar tarifenizin keyfini sürebilirsiniz.

Detaylar

30 gün boyunca kullanılmayan paket içerikleri gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Kısa mesaj ile ya da Mobil İşlemler uygulaması üzerinden kalan kullanım bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir