,

Türk Telekom Profesyonel 2GB İnternet Tarifesi

Türk Telekom’un cazip fırsatlarından birisi olan Profesyonel 2GB paketi sizin için yeniden burada.

Türk Telekom Profesyonel 2GB

Türk Telekom sıklıkla düzenlendiği ve fırsatlar ile dolu kampanyaları ile oldukça dikkat çekiyor. Bu zengin fırsatlar ile dolu tarifeleri ile birçok kullanıcının ilgisini çekip ve onların aklını çeliyor. Türkiye’de ki birçok mobil kullanıcı bu fırsatlar ile dolu içerikli paketlere ve ardı arkası kesilmeyen sürprizlere hayır diyemediği için, yeni GSM operatörünün abone sayısı günden güne artıyor.

Profesyonel 2 GB tarifesi ile hem istediğiniz şekilde yakınlarınızla iletişime geçebilecek aynı zamanda da 4.5G hızında internetin keyfini çıkartabileceksiniz.

Profesyonel 2GB Tarifesi

Dakika, SMS ve internet kullanım hakkı ile dikkat çektiği kadar ekonomik fiyatı ile dikkat çekip, yüzleri güldüren kampanya daha şimdiden birçok mobil kullanıcının en çok tercih ettiği paketler arasına girmiş gibi gözüküyor.

Sizde size uygun olan Profesyonel tarifelerinden birini seçerek hemen kullanmaya başlayın ve ay sonunu ve paket fiyatını dert etmeden rahat rahat paketinizi kullanmanın keyfini sürün.

Profesyonel 2 GB‘a Nasıl Katılabilirim?

Geçiş Yapma

Telefonunuzdan 500 numarasına arayıp müşteri hizmetleri aracılığı ile başvuruda bulunup geçiş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yakınınızdaki Türk Telekom mağazalarından veya bayilerinden birini ziyaret edip talebinizi belirterek de katılımınızı gerçekleştirebilirisiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen herkes bu zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı faturalı kampanyaya geçiş yapıp, hemen faydalanmaya başlayabilir.

Profesyonel 2 GB İçeriğinde Neler Var?

2 GB internet kullanım hakkı, her yöne 1000 dakika ve her yöne 1000 SMS kullanım hakkı sunulmaktadır. Bu içeriğe aylık yalnızca 39 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. 12 aylık kontrat yaptığınız takdirde indirimli olarak faydalanırsınız. Fakat kontrat yapmaz iseniz ödemeniz gereken tutar 49 TL’dir. Türk Telekom bedava internet kampanyaları için ise ilgili kategorimizi takip edebilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Türk Telekom mağazalarına veya bayilerine gidip iptal etmek istediğinizi söyleyerek bu tarifeden çıkabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon edip de iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Esaslar

Kalan Sorgulama

Kullanım haklarınız bittiği takdirde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

12 aylık taahhüdünüzün bittiği zaman standart ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Kalan kullanım haklarınız öğrenmek için mobil uygulamayı ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerine telefon edip kullanım haklarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir