,

Türk Telekom Prime İnternet Paketleri

Türk Telekom’un seçili aboneleri için sunduğu Prime tarifeleri ile tanışmak için elinizi çabuk tutun. Kampanyadan ve internet paketlerinden sizde nasiplenin.

Türk Telekom Prime İnternet Paketleri

Telekomünikasyon alanındaki gelişmeleri ve yatırımları ile ilgi çeken Türk Telekom, günden güne artan bir başarı grafiğine sahip olmaya başladı. Bu sektörde yeni olmasına rağmen, abone sayısında gözle görülür bir artış yaşanan GSM firması, bu başarısını müşteri odaklı yaklaşımına ve inovasyon kültürüne borçlu gibi gözüküyor. Öncelikli olarak müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini ön planda tutan firma aynı zamanda yenilikçi ve gelişmelere açık tarafı ile oldukça fazla olumlu tepki alıyor.

Abonelerinin daha iyi bir hizmet alabilmelerini sağlamak için hem altyapı ve teknoloji alanındaki yatırımları ile hem de zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı tarifeleri ile onlara verdiği önemi gözler önüne seriyor.

Türk Telekom Prime Tarifeleri ile Türkiye genelindeki birçok mobil kullanıcının ortak isteği olan internet ağırlıklı paketler isteğine cevap veriyor.

Prime Kampanyası

Bu teklif ile kullanıcılarının hem rahat rahat cepten internet kullanımı hemde sevdikleri ile istedikleri sıklıkta konuşabilme ve mesajlaşabilme hakkı tanıyan firma, birçok abonesinin yüzünü güldürdü. Sizde fatura aşım bedellerini dert etmek zorunda kalmadan, tarife içeriğinizi rahat bir şekilde kullanmak istiyor iseniz, size uygun bu fırsattan hemen faydalanmaya başlayın.

Prime’a Nasıl Katılabilirim?

“PRIME 10” ya da “PRIME 15” yazıp 5555’e kısa mesaj atarak, 444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile talepte bulunarak, size en yakın Türk Telekom mağazasını ziyaret ederek katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyadan faydalanmak için, numara taşıma yolu ile ya da yeni hat tesisi yolu ile ya da hazır karttan faturalıya geçmiş olmanız şartı aranmaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Türk Telekom mağazalarından, müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da internet kanalı yolu iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

10 GB İnternet

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 10 GB internet kullanımına 12 aylık sözünüze 59 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

15 GB

75 TL karşılığında 15 GB internet her yöne 1000 dakika ve 1000 SMS’e sahip olabilirsiniz.

Detaylar

Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 5555’ye “KALAN” yazıp yollamanız ya da müşteri hizmetlerine telefon etmeniz yeterlidir.
Kullanım haklarınızın hepsini harcadığınız takdirde kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.

Türk Telekom Prime 10 GB tarifesi için ilgili konumuzu okumanızı tavsiye ediyoruz arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir