,

Türk Telekom Mor Large 6 GB Bedava internet

Türk Telekom 6 GB bedava internet kazanabileceğiniz Mor Large paketi şimdi tüm TT abonelerine hizmet veriyor.

Türk Telekom Mor Large Tarifesi

Türk Telekom müşterilerinin ihtiyaçlarına özel olarak hazırladığı yeni Mor tarifeleri ile tüm dikkatleri üzerine çekti. GSM sektöründe yeni bir isim olmasına rağmen düzenlediği fırsatlarla dolu kampanyalar ile şimdiden sektördeki yerini sağlama aldı. Günden güne daha fazla abone sayısına sahip olan ve daha fazla kişiye hitap etmeye başlayan GSM firması daha uzun yıllar bu alandaki varlığını devam ettirecekmiş gibi gözüküyor.

Aynı zamanda bu sektördeki itibarını daha da arttırmak isteyen GSM operatörü kapsama alanı ve çekim kalitesi ile ilgili çalışmaları ile de oldukça gündemde. Abonelerinin yakınları ile konuşurken, mesajlaşırken ve internete bağlanırken herhangi bir sıkıntı yaşamasını istemeyen firma iletişim alanına birçok yenilik ve yatırım yapıyor. Bu hamleleri ile birçok kişinin yüzünü güldüren firma, her geçen gün başarısını arttıracakmış gibi gözüküyor.

Mor Large 6 GB

Mor Large fırsatı ile sizde yakınlarınız ile rahat rahat konuşup ve mesajlaşmanın keyfine varabilecekler. 4.5G hızında bir internet deneyimine de sahip olup ay sonuna kadar tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Hemen sizde bu teklife evet diyerek, bu cazip dünyaya giriş yapın.

Mor Large’a Nasıl Katılabilirim?

5555’e  “Mor L 6 GB” yazıp gönderdiğiniz takdirde sizde bu fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Türk Telekom cep merkezlerini veya bayilerini ziyaret edip birebir başvuruda bulunarak hemen geçiş sağlayabilirsiniz ya da müşteri hizmetlerine telefon edip onların aracılığı ile katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları

Sizden karşılamanız istenen herhangi bir şart beklenmemektedir. Bireysel faturalı hat müşterisi olmak istiyor iseniz, sizde hemen bu fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

İçeriğinde Neler Var?

Mor Large

Her yöne 750 dakika, her yöne 5000 SMS ve 6 GB internete 12 aylık taahhüt yaptığınız zaman 55 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bu kampanyanın taahhütsüz fiyatı ise 60 TL’ dir.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 500’e telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile, Self Servis üzerinden kullanıcı bilgilerinizle giriş yaparak tarife iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom mağazalarından da iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar

Paketinizdeki kullanım haklarınızı bir ay süresince bitirmediğiniz takdirde kalan kullanım haklarınız gelecek aylara devredilmez.
Kullanım hakkınız bitince SMS yolu bilgilendirilirsiniz.

Bir önce ki yazımız olan Mor Medium 4 GB‘a bakmak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir