,

Türk Telekom MOR 1 GB Bedava internet 2018

Türk Telekom MOR 1 GB Bedava internet 2018 ile hediye paketinizi alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylar makalede yer alıyor.

Türk Telekom MOR 1 GB Bedava internet 2018

Türk Telekom firması, ülkemizde hizmet gösterdiği her alanda başarılı olarak, ne denli büyük ve işine önem veren bir şirket olduğunu Türkiye’de tüm mobil hat kullanıcılarına göstermeyi başarıyor.

Türk Telekom bedava internet ülkemizde faaliyet göstermeye başladığı ilk günden beri aynı azim ve istek ile çalışan dev GSM firması bu özverisi ile herkesin dikkatini üzerine çekmeyi ve aynı zamanda herkesin takdirini de kazanmayı başarıyor.

Her zaman müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre hediyeleri olan kampanyalar hazırlayan operatör firması, bu hamleleri sayesinde mobil abonelerini mutlu etmeyi başarıyor. Özellikle bedava internet fırsatlı kampanyaları ile daha bir ilgi çeken firma bu sunduğu bu fırsatlar ile birçok mobil hat kullanıcısının para ödemek zorunda kalmadan daha fazla internet kullanım hakkına sahip olmalarına olanak sağlıyor.

25 yaş altındaki abonelerine özel olarak hazırladığı Mor 1 GB Hediye internet kampanyası ile de genç abonelerinin yüzünü güldüren operatör firması, bu teklifi ile birçok genç müşterisine internet hediye etti. Hemen sizde vakit kaybetmeden gelip hediyenizi alın ve bedava internetin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava internet’e Nasıl Katılabilirim?

444 1 444’e telefon edip çağrı merkezine katılım talebinizi ileterek katılım sağlayabilirsiniz. Kısa mesaj ile katılım sağlamak için ise 4545’e “1 GB MOR HEDIYE ” yazıp ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Sonra gelen onay mesajının ardından kazandığınız hediyeyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

25 yaş altında ve Selfy’li olan tüm mobil kullanıcıları katılım sağlayabilirler. Bu kriteri sağlayan müşteriler 30 TL ve üzeri yükleme yaptıkları takdirde bu kampanyadan faydalanmaya başlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

“IPTAL MOR HEDIYE 1 GB” yazıp 4545’e iptal mesajı göndererek ya da 444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

1 ay boyunca kullanabileceğiniz bedava 1 GB internet hattınıza tanımlanır.

Şartlar

31 Aralık 2017 tarihine kadar katılım sağlamanız mümkündür.
Her 30 günde bir 30 TL ve üzeri yükleme gerçekleştirerek bu fırsattan faydalanabilir ve 1 GB hediyenizi alabilirsiniz.
Bu fırsattan aynıda anda birden fazla kez faydalanamazsınız.
Kazandığınız hediye sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir