,

Türk Telekom Mobil Wifi İnternet Tarifeleri

Mobil Wifi nedir, Türk Telekom ile bedava internet tarifelerine nasıl sahip olabiliriz diyen takipçilerimiz için hazırladığımız GB dolusu konu.

İletişim ve internet alanında gösterdiği başarılı hamleleri ile sektörde kısa bir süredir bulunmasına rağmen daha şimdiden bu alandaki en büyük isimlerden biri olmayı başaran dev firma yaptığı çalışmalar ile herkesin gözünü doldurmayı başarıyor.

Türk Telekom teknoloji alanındaki gelişmeleri ve yatırımları ile de kullanıcılarının daha kaliteli bir hizmet almalarını istediğini gözler önüne serip, müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Benimsediği müşteri odaklı yaklaşım ile de kullanıcılarına verdiği önemi açıkça gösteriyor.

Türk Telekom bedava internet ile sizde aynı zaman benimsediği bu yaklaşım sayesinde her geçen gün birçok yeni abone kazanan ve kazanmaya da devam eden dev şirketi bu yaklaşımını sürdürdüğü sürece sektörün en önemli isimlerinden biri olmaya devam edeceğine kesin gözü ile bakılıyor.

Türkiye genelinde ki birçok kişinin en fazla kullandığı tarife içeriği olan internet kullanım hakkı, birçok aboneyi sıkıntıya sokuyor. Ay sonu gelmeden biten paket içerikleri yüzünden birçok kişi kendini kısıtlamak durumunda kalıyor. Bedava internet paketi ile bu duruma çözüm bulmak isteyen telekomünikasyon firması Mobil Wifi kampanyasını herkesin kullanımı sunuyor. Bu teklif ile mobilden daha fazla internet kullanımına sahip olabilecek ve artık yetersiz paketleri dert etmek zorunda kalmayacaksınız.

Mobil Wifi Paket Detayları

Türk Telekom mağazalarına gidip başvuruda bulunarak, Müşteri hizmetlerine telefon edip katılım talebinde bulunarak ya da web kanalı yolu hemen katılım sağlayabilirsiniz.

Kimler Faydalanabilir?

Son 30 içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile katılmış tüm bireysel müşteriler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip iptal talebinde bulunarak kısa bir sürede çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

5 GB

12 aylık kontrat yaparak 25 TL karşılığında 4.5G teknolojisinde hız bağlantılı 5 GB’yi satın alabilirsiniz.

10 GB

Aylık 35 TL ödeyerek ister mobilden ister tabletten kullanabileceğiniz 10 GB’ye sahip olabilirsiniz.

20 GB

20 GB interneti 12 aylık kontrat yaparak 59,90 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Esaslar

Birden fazla cihazda internet kullanımı sağlayabilirsiniz.
Kullanım hakkınız bittiğinde 1 GB’sına 9 TL ödemek koşulu ile satın alabilirsiniz.
Modem almak istediğiniz takdirde ekstra ücret talep edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir