,

Türk Telekom Mobil Öğrenci Tarifesi

Öğrencileri unutmayan Türk Telekom onlar için güzel bir kampanya derledi. Mobil erişimin tadını çıkarmak isteyen gençleri buraya alalım.

Türk Telekom Mobil Öğrenci Tarifesi

Türk Telekom abonelerinin kendine uygun olan tarifeyi zorluk olmadan rahat bir şekilde seçmeleri için müşterilerinin kriterlerine göre tarifeler düzenliyor ve onları sevindiriyor. Düzenlediği bu fırsatlar ile kendisine olan ilgiyi arttırıp, her geçen gün abone sayısını katlamaya devam ediyor.

Sizde Türk Telekom’un fırsatlarla dolu dünyasına katılmak için geç kalmayın.

Türk Telekom Türkiye’nin en yeni operatör firmalarından birisi olması dolayısı ile sürekli cazip fırsatlarla dolu kampanyalar düzenliyor. Bu düzenlediği fırsatlar ise genelde Türkiye’de ki mobil hat kullanıcılarının birçok kısmının öğrenci olması dolayısı ile genellikle öğrenci abonelerine yönelik oluyor ve birbirinden güzel ve ekonomik tarifeler sunuyor.

Öğrencilere yönelik bu paketler  zengin içerikleri ile oldukça dikkat çekiyor. Profesyonel 8GB tarifesi gibi görmeyin, bu sadece servis ve ücretlendirmelerden bahsedeceğiz.

Tarifenin İçeriği Nedir?

Mobil Öğrenci’de paket içindeki herkesle 1.000 dakika konuşmanız bedavadır. Şebeke içi konuşmanın bedeli ise 10 dakika konuştuğunuz takdirde 60 kuruştur. Şebeke dışı konuşmalarda ise dakikası 60 kuruştan ücretlendirilirsiniz. Bu pakete geçtiğiniz takdirde 30 gün boyunca operatör içi 1000 dakika bedava konuşur, operatör dışı 10 dakikasına 60 kuruş ödersiniz.

Mobil Öğrenci’li Nasıl Olunur?

Eğer Mobil Öğrenci’li iseniz 1111’e “KAYIT” yazıp ücretsiz SMS göndererek bu fırsattan faydalanabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme yaparak dakikalarınızın keyfini sürebilirsiniz.  1000 dakika konuşma hakkını kazanmak için ise 3030’e “KAZAN” yazıp ücretsiz SMS göndererek hediyenizi alabilirsiniz

Paketimi Nasıl İptal Edebilirim?

1111’e “IPTAL” yazıp ücretsiz SMS göndererek iptal edebilirsiniz.

Açıklamalar

Mobil Öğrenci’li olmak için “MO” yazıp 5555’e göndererek sizde katılabilirsiniz.
1000 dakika konuşma hakkından yararlanabilmek için tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir.
20 TL ve üzeri yüklemelerinizde 10 dakikası 60 kuruşa konuşabilirsiniz.
30 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda ise 20 dakikası 60 kuruşa konuşma hakkı kazanırsınız.
Kullanım hakkınız bittiği takdirde SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Kaç dakika konuşma hakkınızın kaldığını öğrenmek için 3031’e “BILGI” yazıp göndererek kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
MMS ücreti 1.25 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir