,

Türk Telekom Kat Kat İnternet Fırsatları

Türk Telekom Kat Kat İnternet Fırsatları sizler için burada yerini alıyor. Türk Telekom bedava internet paketi katlanarak senin oluyor!

GSM alanında gösterdiği başarılı hamleler ile bu alanda yeni olmasına rağmen oldukça fazla dikkat çekmeyi başaran Türk Telekom, bu alandaki başarıları ile sektörde kendine yer edinmeyi başarıyor.

Her zaman müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyen ve bu sayede abone sayısında gözle görülür bir artış yaşayan operatör firması müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini ön planda tutması sayesinde hem onların sevgisini kazanıyor hem de Türk telekom bedava internet paketi ile kendi marka değerini arttırmayı başarıyor.

Hazırladığı ihtiyaca yönelik paketler ile kullanıcılarının yüzünü güldüren dev operatör firması ihtiyacı yönelik olarak hazırladığı fırsatları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu başarılı hamleleri sayesinde Türkiye genelindeki birçok abonesini sevindiriyor.

Bu sıralar ise Kat Kat paketleri ile oldukça fazla olumlu tepki toplayan operatör firması bu fırsatı ile müşterilerine konuşma hakları veya SMS hakları bittiğinde oldukça uygun fiyatlara ek paket satın alabilmelerine imkân sağlıyor. Eğer sizde ay sonu gelmeden dakika veya mesajlaşma haklarınızı bitirdi iseniz bu cazip tekliflerden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Kat Kat Paketi Şartlar

Size en yakın Türk Telekom mağazasına gidip başvuruda bulunarak katılabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da web kanalı yolu ile de katılım sağlayabilirsiniz. Dakika için “KAT SES” SMS için ise “KAT SMS” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj atarak da katılabilirsiniz.

Katılım

Herhangi bir sağlamanız gereken koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler bu fırsattan faydalanabilir. Türk Telekom bedava sms için ilgili bir konumuz mevcut, amanın unutmayın.

Aboneliği İptal Etme

Web kanalı yolu ile ya da çağrı merkezine telefon edip iptal talebinde bulunarak çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Her Yöne 100 Dakika

5 TL ödeyerek 30 gün süresince kullanabileceğiniz her yöne 100 dakika konuşma hakkına sahip olabilir ve sevdikleriniz ile konuşmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Her yöne 25 SMS

2,5 TL karşılığında her yöne gönderebileceğiniz 25 SMS’e 30 gün süresince sahip olabilir ve mesajlaşma keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kat Kat Kampanyası Hakkında Esaslar

Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için “KALAN” yazıp 5555’e kısa mesaj atmanız yeterlidir.
Paketiniz bittiği takdirde aynı ücret üzerinden tekrar satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir