,

Türk Telekom Gazi ve Şehit Yakınlarına Özel Tarifeler

Türk Telekom vefasını bir kez daha gösteriyor. Ülkemizin kıymetlileri olan Şehitlerimiz ve Gazilerimiz için özel internet paketleri düzenledi.

Türk Telekom Gazi ve Şehit

Türkiye’nin iletişim alanındaki en köklü firması olan Türk Telekom GSM alanındaki hamleleri ile sektördeki varlığını herkese gösteriyor. Bu alanda rakiplerinin aksine yeni bir isim olmasına rağmen, her geçen gün sektördeki yerine sağlamlaştırıyor. Yaptığı hamleler ile daha şimdiden birçok kullanıcının ilgisini çeken ve günden güne abone sayısında gözle görülür bir artış olan firma daha uzun süre bu alanda faaliyet göstereceğe benziyor.

Yaptığı doğru atılımlar ile marka değerini de gün geçtikçe arttıran ve birçok kişinin takdirini kazanan firma toplumun her kesimini yönelik özel olarak hazırladığı tarifeleri ile de birçok olumlu tepki alıyor.

Gazi ve Şehit yakınlarına özel olarak hazırlığı paketleri ile de birçok mobil kullanıcıyı sevindiren operatör, bu hamlesi ile birçok kişinin saygısını ve takdirini kazandı. Bu anlamlı ve cazip teklife katılmak için sizde geç kalmayın ve bu özel fırsattan hemen yararlanmaya başlayın.

Gazi ve Şehit Paketleri

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için Gazi veya şehit yakını olmanız gerekmektedir. İstenilen evraklar ile beraber başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Türk Telekom mağazasını ziyaret ederek ve gerekli evrakları getirerek çok kısa bir süre içerisinde katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Faturalı mobil hat sahibi iseniz müşteri hizmetlerine telefon edip onlar aracılığı ile de geçiş sağlayabilirsiniz.

Paket İçeriği Nedir?

Ekonomik 2 GB İnternet Paketi

Her yöne 500 dakika, 500 SMS ve 2 GB cepten internete taahhütlü fiyatı ile 25 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu kullanım haklarına ek olarak grup içi de sınırsız konuşma hakkına sahip olursunuz. Bedava internet paketi sahibi olabilmeniz için detaylı inceleme yapmalısınız.

Ekonomik 4 GB

2 GB internet, her yöne 1000 dakika,1000 SMS ve grup içi sınırsız konuşma hakkına 12 aylık sözünüze 32 TL karşılığında sahip olursunuz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da internet üzerinden iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom mağazalarına giderek de iptal edebilirsiniz.

Detaylar

Kullanım haklarınız bittiği takdirde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için internet için “INTERNET”, dakika için “DAKIKA”, mesajlaşma hakkı için ise “SMS” yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir