,

Türk Telekom Galaxy Bedava internet

Türk Telekom tüm abonelerini mutlu edecek yeni bir furya sürüyor. Galaxy internet paketleri ile bedava erişim sahibi olun.

Türkiye’nin yeni GSM alanındaki yeni isimlerinden olan Türk Telekom, sektörde yeni olmasından dolayı her gün mobil kullanıcılarının isteklerini öncelikli tutarak yani müşteri odaklı bir yaklaşımı misyon edinerek bu alandaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Bu pazara yönelik çalışmaları ile müşterilerine verdiği önemi gözler önüne seren dev operatör firması marka değerini de gün geçtikçe daha da arttırmayı başarıyor.  Her geçen gün bu sektörde daha da kalıcılaşmayı başaran komünikasyon firması, cazip fırsatlı teklifleri ile her geçen gün abone sayısını daha da arttırıp, birçok kişiye hizmet vermeyi başarıyor.

Son zamanlarda kullanıma sunduğu Galaxy kampanyası ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran operatör firması; dakikası, mesaj hakkı ve internet kullanım hakkı bol olan bu paket ile birçok yeni kullanıcı kazanmayı başarıyor.

Üstelik fiyat yönü ile de oldukça ekonomik olan bu tekliflerden sizde faydalanmak için geç kalmayın ve Türk Telekom bedava internet ile size en uygun olan fırsatı seçip hemen faydalanmaya başlayın.

Galaxy Kampanyasına Katılım

Size en yakın Türk Telekom mağaza veya bayisine gidip başvuruda bulunarak katılabilirsiniz. Web kanalı yolu ile da katılmanız mümkündür. Müşteri hizmetleri ile de iletişime geçerek kısa bir sürede katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal talebinizi ileterek ya da online kanallar yolu ile kısa bir süre içerisinde iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel ses hattı aboneler katılım sağlayabilirler.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

500

12 aylık taahhüt yaparak her yöne 500 dakika, 500 SMS ve 6 GB’ye 32 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

1500

2 GB internet, her yöne 1500 dakika ve 1500 SMS’e 12 aylık taahhüt yaparak 43 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

1500 Maxi

Aylık 65 TL karşılığında her yöne 1500 dakika, 1500 SMS ve 6 GB’yi satın alabilirsiniz.

Detaylar

30 gün boyunca kullanmadığınız paket içeriği silinir.
Kullanım haklarınızı bitirdiğinizde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
MMS ücreti 1,25 TL’dir.

Tüm bu fırsatların bilincinde olup yinede tercih yapmakta zorlanıyorsanız size ne desek bilemiyoruz 🙂

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir