,

Türk Telekom Faturasızdan Faturalıya Geçiş Hediyeleri

Türk Telekom Faturasızdan Faturalıya geçiş yapan abonelere inanılmaz kampanyalar eşlik ediyor. Bedava internet paketi 2018 ile herşey mümkün.

Telekomünikasyon alanında kısa bir süredir varlık göstermeye başlayan Türkiye’nin en yeni GSM operatörü Türk Telekom, faturasızdan faturalıya geçen müşterilerine özel olarak hazırladığı zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı tarifesi ile birçok mobil abonesini mutlu etmeyi başardı. İçerik yönü ile oldukça zengin olan bu teklif sayesinde mobil aboneler yakınları ile konuşup, mesajlaşırken kendilerini sınırlandırmak zorunda kalmadan onlar ile iletişim kurmanın keyfini çıkartabilecekler.

Ayrıca oldukça tatmin edici olan internet kullanım hakkı ile de müşterilerini sevindiren firma her yönden tatmin edici kullanım haklarına sahip olan bu kampanyası ile herkesi takdirini ve memnuniyetini kazanmayı başardı. Üstelik müşterileri ve ihtiyaçları ile bu denli ilgilenmesi sebebi ile de Türkiye genelinde itibarını ve marka değerini de artan şekilde yükseltmeyi başardı.

Eğer sizde farklı ve kaliteli bir hizmet deneyimi almak istiyor iseniz, hemen cazip içerikli ve uygun fiyatlı teklife evet diyerek katılım sağlayın ve gönül rahatlığı ile aileniz ile iletişim kurmanın, sosyal ağlarda vakit geçirmenin keyfini çıkartmaya başlayın.

Faturalıya Geçiş Kampanyalarından Nasıl Faydalanırım?

Size en yakın Türk Telekom mağaza veya bayisini ziyaret edip başvuruda bulunarak kısa bir süre de katılım işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile de seçtiğiniz tarifeye katılımınızı hemen gerçekleştirebilirsiniz. Kısa mesaj ile de zahmetsiz bir şekilde katılım sağlamanız mümkündür. Türk Telekom’un Web sitesinden online başvuruda da bulunabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu kampanyadan faturasızdan faturalıya geçen tüm bireysel aboneler faydalanabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

İptal talebinizi müşteri hizmetlerine telefon edip ileterek paketten çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Online kanallar yolu ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

Faturalıda 4 GB

12 aylık taahhütname imzalayarak 30 gün boyunca kullanabileceğiniz her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4 GB’ye sahip olursunuz.

Bu fırsatın taahhütsüz ücreti 45 TL’dir.

Faturalıda 4 GB Kampanyası Hakkında Detaylar

İlk üç ay içerisinde tarife değişikliği yapmak istediğinizde cayma bedeli alınmaz.
5555’e “KALAN” yazıp göndererek kalan kullanım bilgilerinize erişim sağlamanız mümkündür.
“SOZ” yazıp 5555’e göndererek taahhüt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önce ki yazılarımızdan birisi olan Türk Telekom bedava internet 2018 için ilgili makalemize bakınabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir