,

Türk Telekom Faturasız Hat Fırsatları

Türk Telekom Faturasız Hat Fırsatları ile neler kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Türk Telekom Faturasız Müşteriler Özel Rakipsiz Paketleri

Yaptığı birbirinden cazip içerikli kampanyaları ile Türkiye genelinde birçok mobil hat kullanıcısının ilgisini çekmeyi başaran dev operatör firması Türk Telekom, hazırladığı bu teklifleri sayesinde birçok yeni mobil hat kullanıcısı kazanmayı başarıyor. Günden güne artan mobil abone sayısı ile rakiplerinin de dikkatini çekmeyi başaran operatör firması bu başarısı ile parmak ısırtıyor. Özellikle hazırladığı kampanyalardaki dakika, SMS ve internet kullanım hakları ile ve üstüne ekonomik fiyatı ile birçok mobil hat kullanıcısının hem ihtiyaçlarını karşılıyor hem de cebine uygun fırsatı bulmalarına olanak sağlıyor.

Bu uygun fiyatlı tarifelere geçiş yaparak yakınlarınız ile rahat bir şekilde aşım bedelleri olmaksızın konuşmanın, mesajlaşmanın ve mobilden internetin keyfini sürebilirsiniz.  Hemen sizde Türk Telekom’lu olun ve fırsatlar ile dolu bir dünyanın kapısı sizin için de açılsın.  Vakit kaybetmeden Özel Rakipsiz kampanyasına hemen katılın ve dakikalarının, SMS’lerinizin ve mobilden internetin keyfini sürün.

Katılım

Türk Telekom mağaza veya bayilerine gidip başvuru talebinizi ileterek kısa bir süre içerisinde katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. 2 GB için “RAKIPSIZ 2 GB” yazıp 4 GB için ise “RAKIPSIZ 4 GB” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile operatör değişikliği yapmış tüm mobil kullanıcılar katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

Web kanalı yolu ile paket iptali işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.  Fırsatınıza ait anahtar kodunu iptal talebiniz ile birlikte 5555’e ücretsiz kısa mesaj atarak da iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

2 GB

23 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 2 GB’ye sahip olursunuz.

4GB

Her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 4 GB’yi aylık 30 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Detaylar

Fenercell, GSMobile, BURSASPORCELL ve KONYASPORCELL şampiyonluk tarifelerinde olan aboneler bu fırsattan indirimli olarak faydalanırlar.
“KALAN” yazıp 5555’e göndererek kalan faydalarınızı öğrenebilirsiniz.
Faydalarınız bittiği takdirde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet 2018 makalesi ile yeni yılda yine ücretsiz paketlerin ilk sahibi olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir