,

Türk Telekom Emekli 500 1 GB Bedava internet Paketi

Türk Telekom’dan emeklilere güzel bir kampanya daha. 1 GB İnternet paketi bedava olarak seni bekliyor.

Türk Telekom Emekli 500 Paketi

Türkiye’nin yeni GSM operatörlerinden olan Türk Telekom bedava internet düzenlediği her kampanya ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Düzenlediği bu cazip fırsatlar ile dolu kampanyalar birçok kesime yönelik olarak hazırlanıyor. Toplumun her kesimine yönelik olarak hazırladığı abonelerinin yaşlarına, ihtiyaçlarına ve ekonomik gücünü dikkate alarak hazırladığı bu cazip fırsatlı tarifeleri ile birçok mobil kullanıcıyı mutlu ediyor.

Emekli abonelerine yönelik hazırladığı fırsat ile gündemde olan dev operatör firması, bu hamlesi ile Türkiye’de ki birçok emekli mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürdü ve onları sevindirdi. Birçok emekli abone artık bu bol içerikli ve uygun fiyatlı tarife sayesinde derin bir nefes alacak ve telefon kullanımına daha yoğun bir ilgi gösterecek. Tamamen onların istekleri doğrultusunda hazırlanan bu teklife daha şimdiden çok fazla rağbet var. Emekli 500’ e katılarak sizde hem yakınlarınız ile rahat rahat konuşup hemde internet kullanımının keyfini çıkartabilirsiniz.

Gelip sizde bu teklife evet diyerek ayrıcalıklı bir dünyaya giriş yapabilirsiniz.

Emekli 500’e Nasıl Katılabilirim?

İnternet kanalı üzerinden kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapıp satın alma işleminiz gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon edip başvuru da bulunarak ya da size en yakın Türk Telekom mağaza veya bayisini ziyaret ederek de katılım sağlayabilirsiniz.”EMEKLI 500” yazıp 5555’e kısa mesaj atarak da SMS yolu ile katılım sağlayabilirsiniz.

Emekli 500

Katılım Şartları Nelerdir?

Emekli abonelerin katılımına uygundur. Yeni hat tesisi ya da numara taşıma yolu ile geçiş yapan emekli aboneler faydalanabilir.

İçeriğinde Neler Var?

Her yöne 500 dakika, şebeke içi mobil hatlar ile sınırsız konuşma hakkına ve her yöne 1 GB internet kullanım hakkına 12 aylık sözünüze sadece 32 TL’ye sahip olabilirsiniz. Sizde hemen bu fırsata 12 aylık aylık kontrat yaparak kampanyalı fiyatı üzerinden kullanmaya başlayın.

Taahhütsüz ödemeniz gereken ücret ise 42 TL’dir.

Türk Telekom İçerik

Nasıl İptal Edebilirim?

Türk Telekom mağazalarına giderek çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile de kısa bir süre içerisinde iptal edebilirsiniz.

Detaylar

Kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Kullanım haklarınızı bitirdiğiniz zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
5555’e “KALAN” yazıp yollayarak kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

“GUNCEL” yazıp 5555’e kısa mesaj atarak güncel borç bilginizi öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir