,

Türk Telekom Dev 1 GB İnternet Fırsat

Türk Telekom bedava içerikleriyle kampanyalara devam ediyor. Bunlardan en sonuncusu olan Dev Fırsat 1 GB internet paketi en güzel örnek.

Türk Telekom Dev 1 GB İnternet Fırsat

Türkiye’nin GSM alanındaki yeni isimlerinden olan Türk Telekom her geçen gün bu sektördeki varlığını daha fazla hissettiriyor. Yaptığı cazip teklifli fırsatlar ile abonelerinin ilgisini üzerine çekmeyi başarıyor. Düzenlendiği her kampanya ile ilgi odağı olan operatör birçok mobil hat kullanıcısının yüzünü güldürüyor.

Türkiye’de ki GSM sektörüne yönelik sürdüren operatör firması, abonelerine neredeyse her gün yeni fırsatlar sunarak, onlara verdiği önemi gösteriyor. Müşteriler ve onların ihtiyaçları odaklı bu yaklaşımı sayesinde her geçen gün kendine daha fazla abone kazandıran firma, bu hamleleri ile herkesin takdirini kazanıyor.

Müşterilerini şirketinin önceliği haline getiren firma, bu tutumu kendine misyon olarak edinmişe benziyor. Bu tutumu sayesinde sektördeki yerine sağlama alan firma, daha uzun yıllar bu alanda faaliyet göstereceğe benziyor.

Dev Fırsat tarifesi ile birlikte sizde artık rahat bir şekilde telefon görüşmesi yapabilecek ve üstüne üstlük internete bağlanmanın keyfini çıkartabileceksiniz. Sizde gelin ve bu cazip fırsattan hemen faydalanmaya başlayın. Bedava internet kampanyalarını takip etmeye devam ediyoruz.

DEV Fırsat 1 GB Bedava

1 GB Türk Telekom Bedava internet

”DEVFIRSAT” yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazıp 5555’e SMS atarak katılım sağlayabilirsiniz. .Size en yakın Türk Telekom mağazasına veya bayiine gelerek, başvuruda bulunup kısa bir süre içerisinde bu fırsata katılım sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden ya da Hesabım uygulaması ile de bu cazip tarifeye geçiş sağlayabilmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek de katılabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tekliften faydalanabilmeniz için numara taşıma yolu ile ya da yeni hat tesisi yolu ile Türk Telekom’lu olmuş olmanız şartı aranmaktadır. Gerekli şartları sağlayan aboneler katılabilir.

Dev Fırsat İçeriği Nedir?

Bu fırsattan faydalanmaya başladığınız zaman her yöne 500 dakikaya ve 1 GB cepten internete sahip olursunuz. Bu cazip paketten faydalanmak için ödemeniz gereken tutar 12 aylık sözünüze ise sadece 22 TL’dir. Size yakınlarınız ile doya doya konuşmak ve internete bağlanmanın tadını çıkartmak için hemen bu kampanyadan faydalanmaya başlayın. Ayrıca yeni katılan abonelere özel bu tarifeyi 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

Taahhütsüz fiyatı 33 TL’dir.

Detaylar

Paketinizdeki kullanım haklarınızı bitirdiğiniz zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Kullanım haklarınızı 30 gün süresince kullanmaz iseniz, kalan haklarınız silinir ve gelecek aylara devredilmez.

Tarifenizdeki dakika ve internet miktarlarını öğrenmek için, “KALAN” yazıp 5555’ yollamanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir