, ,

Türk Telekom Büyük Fırsat Paketleri

2017 yılı kimler için bu kadar avantajlı oldu ki? Türk Telekom aboneleri bir fırsatla daha karşımızda. Büyük Fırsat Paketleri internet severler için yayınlandı.

Türk Telekom Büyük Fırsat Paketleri

Türk Telekom Türkiye’de yeni tanınan GSM firmalarından olmasının dezavantajını avantaja çevirmeyi başararak kendisine olan ilgi ve merakı arttırarak abone sayısında bir artış yaşamayı başarıyor. Bu başarısını aynı zamanda rakiplerinden farklı olarak internet kullanımı ağırlıklı tarifeler hazırlayıp müşterilerine sunmasına da bağlı olan dev operatör firması bu kampanyaları ile her gün kendine birçok yeni mobil kullanıcı kazandırıyor ve kazandırmaya da devam ediyor.

İnternet yönü ile oldukça zengin olan bu tarifeler aynı zamanda dakika ve mesajlaşma hakkı yönü ile de dikkat çekiyor. Türk Telekom bedava internet tamamen kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmış bu fırsatlar ile herkes rahatlıyor ve kendilerine ve ihtiyaçlarına uygun tarifeyi kolaylıkla seçmenin rahatlığını yaşıyor.

Çekim kalitesi ve müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için sunduğu fırsatlar ile de herkesin dikkatini çeken dev firma, bu hamleleri ile sektörde kendine bir yer edinmeyi başardı. Size uygun olan büyük fırsat tarifesini seçerek sizde hemen kullanım haklarınızın keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Büyük Fırsata Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Türk Telekom mağazasına giderek katılım talebinde bulunduğu takdirde hemen katılım sağlayabilir ve bu tekliften yararlanmaya başlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de katılabilirsiniz. Web üzerinden de çok vaktinizi harcamadan katılım sağlayabilirsiniz. Bedava internet paketi için daha fazla takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilir.

İptal

Türk Telekom mağazalarından, müşteri hizmetleri aracılığı ya da kısa mesaj ile iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinde de paket değişikliği veya iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Büyük Fırsat Teklifleri

2 GB

30 gün boyunca her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internete 30 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Son gün içerisinde numara taşıma yolu ile gelen müşteriler için bu fırsatın fiyatı 27 TL’dir.

4 GB

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4 GB internete aylık 39 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Son 30 gün içerisinde numara taşıma ile operatör değişikliği yaptıysanız bu fırsattan 35 TL karşılığında faydalanabilirsiniz.

Detaylar

Paketinizde kullanım haklarınızı harcadığınız takdirde kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Paketinizdeki harcamadığınız dakika, SMS ve internet kullanım hakları gelecek aylara devredilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir