,

Türk Telekom Bol ve Hızlı İnternet Tarifeleri

Türk Telekom Bol ve Hızlı İnternet Tarifeleri ile herşey gönlünüzce olsun, internet paketleri hediye olarak veya ücretsiz bedava sizindir.

Türkiye’nin GSM alanında ki yeni firmalarından olan Türk Telekom neredeyse her gün yeni bir fırsat ve cazip bir teklif ile mobil kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Müşterilerinin kendilerine uygun tarifeyi seçerken rahat bir şekilde seçmelerine sağlamak isteyen ve onlara çok çeşitli tarifeler hazırlayıp sunan GSM firması, hazırladığı Türk Telekom bedava internet paketlerinin içeriklerini genellikle mobil kullanıcılarının ihtiyaçlarını baz alarak ve onların ağırlıklı olarak hangi kullanım hakkına ihtiyaçları olduğunu tespit edip ona uygun kampanyalar hazırlayarak müşterilerinin kullanımına sunuyor.

Aynı zamanda alt yapı çalışmaları ve iletişim alanındaki yatırımları ile de müşterilerinin daha üstün ve kaliteli bir hizmet almalarına olanak sağlayan firma durmaksızın abonelerinin memnuniyeti için çalışmayı sürdürüyor.

Bol ve Hızlı tarifeleri ile abonelerine ay sonunu dert etmek zorunda kalmadan sevdikleri ve yakınları ile rahat rahat konuşma ve mesajlaşma imkânı sunuyor. Üstelik zengin internet içeriği ile de mobil kullanıcılarına derin bir nefes aldıran operatör firması aynı zamanda internet hızı ile de herkesin takdirini kazanıyor. Gelip bu zengin içerikli ve hızlı paketlerden hemen sizde faydalanmaya başlayın.

İnternet Paketine Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Türk Telekom mağazasına gidip başvuruda bulunarak kısa bir süre içerisinde katılım sağlayabilirsiniz. Web kanalı yolu ile de kısa bir süre içerisinde katılabilirsiniz. 444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile de katılım talebinde bulunabilirsiniz. 5 GB için “BOL HIZLI 5 GB” yazıp 7 GB için ise “BOL HIZLI 7 GB” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj atarak da katılabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile Türk Telekom’lu olan aboneler katılabilir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da web kanalı yolu ile iptal edebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

5 GB

Her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internete aylık 35 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

7 GB

Aylık 45 TL ödeyerek her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 7 GB bedava internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz.

Detaylar

Paketinizdeki kullanım haklarınızı öğrenmek için 5555’e “KALAN” yazıp göndermeniz yeterlidir.
30 gün içerisinde harcanmayan kullanım hakları gelecek aylara devredilmez ve silinir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir