, ,

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2019 – 2018

Türk Telekom bedava internet paketi 2019 ve kampanyaları ile benzersiz bir deneyim sunmamızı sağlıyor. Türk Telekom ücretsiz hediye internet 2019 yılı içerisinde güncel olan tüm tarifeler ve hediyelere yer verdik.

Türk Telekom Bedava internet 2019

Türk Telekom Bedava internet 2019 ile Avea’nın TT ile birleşmesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına daha fazla önem ve öncelik veren bir firma haline gelen Türkiye’nin yeni operatörü günden güne abone sayısını arttırıyor. Mobil hat kullanıcılarını kendine çekebilmek için oldukça dikkate değer kampanyalar yapmaya başladı. Türkiye genelinde müşteri sayısını kayda değer şekilde arttırmaya başlayan Türk Telekom’un bu kadar tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri sunduğu yüksek GB’lı internet paketleri.

Her ne kadar diğer operatörlere oranla internet paketleri daha fazla olsa da, kullanıcılar gene de internet kullanım haklarını paketlerinin bitiş süresinden daha erken bitiriyorlar. Bu durumda mobil hat kullanıcılarını bedava internet arayışına sokuyor. Türk Telekom bu durumunda farkın olduğundan dolayı müşterilerine bedava internet kampanyaları düzenliyor ve onların bu arayışlarını azaltmaya çalışıyor.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları için aktif tarifeleri paylaştığımız sayfamızı güncel şekilde takip ederek size uygun ücretsiz internet paketlerini hattınıza tanımlatıp internet keyfinize kesintiye uğramadan devam edebilirsiniz.

Türk Telekom’un faturasız veya faturalı aboneleri için yaptığı bedava internet kampanyalarını sizler için araştırıp derledik.

Selfy Mor 1GB Hediye İnternet Kampanyası 2019

Selfy’ nin mor paketlerinden kullanan faturasız hat aboneleri tarifelerine ek olarak 1GB bedava internet kazanabilir.

Türk Telekom bedava internet kazanmak için yapmanız gereken şeylerden ilki “1GB MOR HEDIYE” yazıp ücretsiz SMS atarak 4545 e göndermek ve sonra 30 TL ve üzeri yükleme yapmak. Bu işlemleri yaptığınız takdirde tarifiniz ek olarak 1GB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Detay ve Bilgilendirme

Bahsedilen işlemler her ay yaptığınız takdirde hattınıza 1GB hediye internetiniz tanımlanacaktır.
1GB internet kullanım hakkı kotanızı doldurduğunuz takdirde SMS ile bilgilendirilirsiniz.
Kullanım süresi 30 gündür.
Kullanılmayan internet hakkı gelecek aylara devredilmez.

2019 Türk Telekom 1GB Bedava İnternet

1 GB hediye internet kazanmak için  Türk Telekom’un internet sitesini ziyaret edip ya da mobil uygulamasını mobil cihazınıza indirip giriş yaparak kredi kartı ya da banka kartı ile 30 TL altı veya üzeri  yükleme yaptığınız takdirde anında 1GB internet kullanım hakkı hattınıza tanımlanacaktır.

30 TL altı yüklemelerinizde 1 gün geçerli 1GB internet hediyesi hattınıza tanımlanır.
30 TL üzeri yüklemelerinizde ise 1 hafta geçerli 1GB internet hediyesi hattınıza tanımlanır.

5555’e “1GB KAZAN” yazıp ücretsiz SMS göndererek faydalanabilirsiniz.

Detaylar

15 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Sadece yurtiçi kullanımlar için geçerlidir.
Faturasız hat kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilirler.
BIMCELL, POCELL, PTTCEL tarifeleri kullanıcıları yararlanamaz.
Kalan Kullanımlarınızı öğrenmek istediğiniz zaman “KALAN 1 GB KAZAN” yazıp 5555’ e ücretsiz mesaj göndererek bakiyelerini sorgulayabilirler.

Kullanımlarınız tükendiği zaman bilgilendirme mesajı alırsınız.

2019 Türk Telekom’dan 10 GB Hediye İnternet

Türkiye’nin yeni operatör firması Türk Telekom herkes 4.5G keyfini yaşayabilsin diye abonelerine gerekli şartları sağladıkları takdirde 10 GB mobilden bedava internet hediye ediyor.

Bu kampanyadan yararlanmak için hattınızın ve cihazınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir.

4.5G hizmetinden faydalanabilmek için 5555’ e “4.5 G HAZIR” yazıp SMS göndererek hattınızı 4.5G kullanımına açabilirsiniz. Hattınızı ve cihazınız 4.5G uyumlu olduğu takdirde 10 GB bedava internet hattınıza tanımlatmak için yapmanız gereken tek şey 5555’ e “HEDIYE 10GB” yazıp ücretsiz SMS göndermek ve sonra 10GB internet ile keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ballı Hat Kampanyası

Türk Telekom’dan yeni faturasız hat aldığınız takdirde birbirinden güzel hediyeler kazanıyorsunuz.

4.5G deneyimini keyifle gerçekleştirmek istiyorsanız ilk ay bedava 4GB mobil internet hediyenizi hattınıza tanımlatıp 4.5G’ nin keyfini çıkartabilirsiniz.

Ya da daha farklı içerikli bir tarife hediyesi istiyorsanız da ilk aya özel 250MB, 250 DK ve 250 SMS hediyeli “BAL 250” paketini seçebilirsiniz.

Bunlardan birini seçtiğiniz takdirde hattınıza anında 40 TL hediye yüklenecektir. Gelen 40 TL hediye ile de daha fazla ücretsiz internet paketi satın alıp mobilden internete bağlanmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Faturalı’dan Faturasıza Geç 3 Ay Ücretsiz İnternet Kazan

Operatörler abonelerine Faturalı tarifelere geçirmek için türlü türlü kampanyalar yapıp müşterilerinin ilgisini çekmeye çalışıyor. Türk Telekom yeni kampanyası ile oldukça olay yaratmışa benziyor.
Faturasızdan faturalıya geçen müşterilerine 3 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden tarifesini rahat bir şekilde kullanma şansı sunuyor.

Açıklamalar

Aboneler 5555 “UCRETSIZ TRANSFER” yazıp SMS gönderdikleri takdirde gelen mesaja “UCRETSIZ ONAY” yazıp gönderdikten sonra 3 ay boyunca ücretsiz tarifelerini kullanabilirler. Her yeni hat kullanıcısı bu kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.

BALLI 250 paketinden faydalanmak için “BALLI” yazıp 2070’ e ücretsiz SMS göndererek yararlanabilirsiniz.
BALLI 4GB paketinden yararlanmak için ise 2070’ e “BALLI 4GB” yazıp ücretsiz mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom 1GB Hediye İnternet Paketi 2019

Türk Telekom faturasız müşterileri internet üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile yapacakları ilk TL yüklemesine 1GB hediye internet kazanıyorlar.

“1GB KAZAN” yazıp 5555’e ücretsiz SMS atarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Hediyenizin geçerlilik süresi 30 gündür.
30 gün boyunca kullanılmayan internet hakları gelecek aylara devredilmez, silinir.

İnternet kullanım hakkınız bittiği takdirde SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Ayrıca sadece bu operatör ile sınırlı kalmıyoruz. Vodafone içinde süper bir yazı hazırladık. Görmek ister misin? O zaman tek yapman gereken Vodafone bedava internet 2019 yazımıza göz atmak ve birbirinden cazip hediyelere büyük bir hızla sahip olmak!

Bizi takip etmeye devam edin, her gün eklediğimiz onlarca içerik ile sizlere benzersiz bir keyif yaşatıyoruz. Hem cebiniz, hem yüzünüz gülsün istiyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir