,

Türk Telekom Bal Paketleri – İnternet

Türk Telekom Bal Paketleri – İnternet içeren harika fırsatları barındırıyor. Bedava 2 GB, 4 GB ve 3 GB tarifeleri sizi bekliyor.

Türk Telekom Bal İnternet Paketleri

GSM alanında yeni yeni faaliyet göstermeye başlayan ve varlığını bu sektörde hissettiren telekomünikasyon şirketi rakiplerinin aksine benimsediği müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde her geçen gün artan bir abone sayına sahip olan ve ivmeli şirketi başarısını arttırarak rakiplerinin dikkatini çeken operatör firması daha uzun süre bu alanda faaliyet göstereceğini herkese gösteriyor.

Yenilikçi tavrı ile de kendine birçok yeni abone kazandıran firma, sunduğu zengin bedava internet fırsatlı tarifeleri ile birçok mobil kullanıcısının yüzünü güldürerek, onların ihtiyaç ve isteklerine verdiği önemi gözler önüne seriyor.

Aynı zamanda kullanıcıların en yeni ve en kaliteli hizmeti almalarını sağlamak için gece gündüz yaptığı alt yapı çalışmaları ve iletişim alanındaki yatırımları ile de dikkat çekiyor. Sunduğu kaliteli ve üstün bir hizmet ile ilgi odağı olmayı başaran firma Bal paketleri kullanıcılarına yakınları ile rahat rahat konuşma, mesajlaşma ve üstüne üstlük cepten internet keyfi sürme imkânı sağlıyor. Bu ekonomik fiyatlı tarifelerden sizde hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Sağlama

Size en yakın Türk Telekom mağaza veya bayisini ziyaret edip başvuruda bulunarak katılabilirsiniz. 444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile ya da web kanalı yolu ile de katılım sağlayabilirsiniz.

İptal Etme

Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da internet üzerinden iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısa mesaj yolu ile de iptal etmek için seçtiğiniz fırsata ait anahtar kodu 5555’e ücretsiz kısa mesaj atarak çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen herkes kısa bir süre içerisinde katılım sağlayabilir.

İçerik

Bal 100

7 gün boyunca kullanabileceğiniz her yöne 100 dakika, 100 SMS ve 100 MB’ye 9 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Bal 250

Her yöne 250 dakika, 250 SMS ve 250 MB’yi 20 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Bal 500

30 gün kullanım süresine sahip olabileceğiniz her yöne 500 dakika, 500 SMS ve 500 MB’yi 30 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Esaslar

Paket içeriğiniz bittiğinde kısa mesaj yolu ile bilgilendirirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için 5555’e “KALAN” yazıp göndererek bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir