,

Türk Telekom Ailece internet Tarifeleri ve Paketleri

Türk Telekom ailece bedava internet paketlerinden bi haber olan herkesi ilgilendiren güzel bir konuya değiniyoruz.

Türk Telekom Ailece Tarifeleri

Türkiye’nin GSM alanındaki yeni ve başarılı isimlerinden olan Türk Telekom, kısa süredir hayatımızda olmasına rağmen birçok mobil hat kullanıcının daha şimdiden ilk tercihleri arasında yer almaya başladı. Bu kadar kısa süre içerisinde oldukça fazla abone kazanan ve gün geçtikçe daha da fazla büyüyen GSM şirketi bu sektörde uzun yıllar faaliyet göstereceğini gözler önüne seriyor.

İletişim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip etmesi ve buna öncülük yapması ile de kullanıcılarının daha iyi bir hizmet almalarına olanak sağlıyor. Bu tavrı ile hem abonelerinin yüzünü güldüren hem de günden güne artan ivmeli bir başarıya sahip olan telekomünikasyon şirketi Türkiye genelinde de oldukça fazla olumlu tepki alıyor.

Ailece Bedava internet

Birçok kullanıcının ortak sıkıntısı olan yetersiz tarife içeriklerine çözüm olarak sunduğu Ailece fırsatı ile mobil kullanıcıların ay sonunu dert etmeden yakınları ile rahat rahat konuşabilmelerine, mesajlaşabilmelerine ve cepten internetin keyfini sürebilmelerine olanak sağlıyor. Sizde gelip bu teklife katılarak, zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı bu tarifeyi kullanmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Türk Telekom mağazasını ziyaret edip başvuruda bulunarak, SMS yolu ile katılım sağlamak için ise 6 GB için “AILECE 6 GB” 15 GB için ise “AILECE 15 GB” yazıp 5555’e kısa mesaj atarak katılabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip onlar aracılığı ile ya da internet kanalı yolu ile de iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom İnternet Paketi Katılım Şartları Nelerdir?

Herhangi bir katılım şartı bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilir.

İçeriği Nedir?

6 GB

Her yöne 3000 dakika, grup içi sınırsız konuşma, her yöne sınırsız SMS ve 6 GB internete 12 aylık taahhüt yaparak 60 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Yeni yılda güncel olan Türk Telekom bedava internet süprizini doruklarında yaşayın diye ana makalemizi takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

15 GB

89 TL karşılığında her yöne 5000 dakika, grup için limitsiz konuşma, her yöne sınırsız SMS ve 15 GB internete sahip olabilirsiniz.

Bu kampanyanın taahhütsüz fiyatı 119 TL’dir.

Detaylar

Kalan kullanım haklarınız bittiği zaman mesaj ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarını öğrenmek için ise internet kanalı yolu ile ya da 5555’e “KALAN” yazıp göndererek bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir