,

Türk Telekom Ahlan Tarifesi Paketleri

Ahlan paketi ile çeşit çeşit 4 GB internet paketine uygun ve ucuz fiyatıyla sahip olabilirsiniz. Bedava internet paketi için ise biraz daha beklemeniz gerekiyor. Türk Telekom sunar.

Türk Telekom Ahlan İnternet Paketleri

Türk Telekom GSM alanında yeni yeni faaliyet göstermeye başlamasına rağmen, başarısını giderek arttıran ve her geçen gün daha fazla kişiye hitap etmeyi başaran operatör firması başarılı hamleleri sayesinde sektördeki konumu sağlama alıp yerine kalıcılaştırmayı başarıyor.

Aynı zamanda bu alandaki başarılı yatırımları ile de Türkiye’de ki mobil kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran operatör firması kendine olan bu ilgiyi doğru bir biçimde yönlendirip abone sayısını arttırmayı başarıyor.

Düzenlediği cazip fırsatlar kampanyalar ve müşterilerine gösterdiği önem sayesinde birçok kişinin yüzünü güldüren ve oldukça fazla olumlu tepki toplayıp marka değerini arttıran GSM firması Türk Telekom bedava internet paketi sektördeki varlığını rakiplerine hissettirmeye başladı.

Ahlan paketleri sayesinde sevdikleriniz ile oldukça ekonomik fiyatlara konuşabilir, mesajlaşabilir ve cepten internete sahip olabilirsiniz. Üstelik birçok sürpriz sizi bekliyor. Gelip bu cazip tekliften hemen faydalanmaya başlayarak, sizde tarife içeriğinizin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom mağaza veya bayilerini ziyaret edip başvuruda bulunarak hemen katılım sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden de katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kısa mesaj yolu ile katılmak için ise 9 için “9” 19 için “19” 23 için ise “23” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj atarak katılım sağlayabilirsiniz. Yada isterseniz Bal paketleri ile buna benzer fırsatları yakalayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen tüm bireysel aboneler katılım sağlayabilirler.

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’e telefon edip çağrı merkezi aracılığı ile iptal talebinizi ileterek çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Web kanalı yolu ile de iptal etmeniz mümkündür.

Ahlan Paketi İçeriği Nelerdir?

Ahlan 9

Her yöne 300 dakika ve her yöne 3000 SMS’e 15 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. 20 TL ve üzeri yüklemelerinizde Ahlan tarifesinde geçerli sınırsız konuşma imkânına sahip olursunuz.

Ahlan 19

Her yöne 500 dakika, her yöne 1000 SMS ve cepten 4 GB’ye aylık 25 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Üstelik 20 TL ve üzeri yüklemeleriniz de yurtdışında uygun fiyatlı konuşma imkânına sahip olabilirsiniz.

Ahlan 23

27 TL karşılığında her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB’ye sahip olabilirsiniz. Üstelik tarife içinde sınırsız konuşma imkânına sahip olabilirsiniz.

Detaylar

Kalan kullanım haklarınıza 5555’e “KALAN” yazıp göndererek ulaşabilirsiniz.
Paket içeriğinizin %80’inini harcadığınız zaman kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Tüm bunlar size yeterli gelmiyorsa o zaman son çare bedava internet paketi arayışınızı sürdürmeye çalışın. Bizi takip ve tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir