,

Türk Telekom 8GB Bedava internet Yeni Yıl Tarifesi

Türk Telekom bedava internet ile sizde rüyalarınızı gerçekleştirin. Tam 8GB bedava internet paketi sizi bekliyor olacak.

Yeni Yıl 8 GB Tarifesi

Türkiye’nin yeni GSM alanında yeni isimlerinden olan Türk Telekom, kendine daha fazla abone kazanmak ve mevcut abonelerini elinde tutmak için birbirinden cazip ve ekonomik kampanyalar düzenleyerek kendine olan ilgiyi arttırıyor.

Birçok abonenin ortak derdi olan yetersiz kullanım hakkı olan tarifeler Türk Telekom’un bu hamlesi ile artık bir problem olmaktan çıkıyor. Yeni Yıl 8 GB ile artık sizde dakikalarınızı, kısa mesaj haklarınızı ve internet kullanım haklarınızı harcarken ay sonunu dert etmek zorunda kalmayacaksınız ve rahatça paketinizi ay sonuna kadar kullanabileceksiniz. Bedava internet kullanmak nasıl herkesin hakkıysa bundan haberdar olmakta aynı şey için geçerli.

Hem uygun fiyatı hemde dolu içeriği ve birçok sürprizi ile daha şimdiden birçok abonenin favorileri arasına giren bu fırsata oldukça yoğun bir rağbet görüyor. Türk Telekom bedava internet ise en bilinen konularımızdan, belki bakmak istersiniz.

Yeni Yıl 8GB

Sizde gelip bu fırsatlarla dolu kampanyaya katılarak, mobil telefonunuzu kullanmanın tadını çıkartabilirsiniz hemde yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalmadan.

Yeni Yıl 8 GB‘a Nasıl Katılabilirim?

Müşteri hizmetlerine telefon edip bu pakete geçiş yapmak istediğinizi belirterek bu fırsattan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz ya da Türk Telekom mağazalarına gidip oradan başvuruda bulunup istediğinizi teklifi seçip direk bu kampanyayı kullanmaya başlayabilir ve size özel faydalardan faydalanmaya da başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Sizden sağlamanız istenen herhangi bir koşul istenmemektedir.

Yeni Yıl 8 GB İçeriğinde Neler Var?

Türk Telekom 8GB Bedava internet

Bu tarife içeriğinde her yöne 1000 dakika ve her yöne 1000 SMS ve 8 GB internet kullanımı hattınıza 59 TL karşılığında tanımlanır. Sizde bu zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı paketi kullanmaya başlayarak sizde bu fırsatlar dünyasına katılabilirsiniz.

Bu pakete 12 aylık söz verdiğiniz takdirde indirimli olarak faydalanabilirsiniz. Taahhüt yapmadığınız zaman ise ödemeniz gereken tutar 69 TL’dir

Nasıl İptal Edebilirim?

444 1 444’ü arayıp müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal etmek istediğinizi belirtip, kısa süre içerisinde çıkış işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Detaylar

30 gün boyunca kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.

Hattınıza tanımlanan kullanım içeriğiniz bittiği takdirde SMS ile bilgilendirilirsiniz.

“KALAN” yazıp 5555’e ücretsiz SMS yollayarak veya mobil uygulamayı ziyarete kalan kullanım haklarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir