,

Türk Telekom 6 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan yeni bir kampanya daha. 6 GB internet paketi ile sizde tanışın kazançlı çıkın. Bedava olmasa da oldukça hesaplı bir tarife oluyor. Deneyin, paylaşın.

Türk Telekom 6 GB İnternet

Türkiye’nin telekomünikasyon alanında yeni isimlerinden olan Türk Telekom, düzenlediği cazip fırsatlı kampanyaları ile abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Her geçen daha fazla mobil kullanıcıya ulaşan dev GSM firması, sektördeki yerine sağlamlaştırmaya devam ediyor. Şirket her geçen artan büyüme hızı ile başarısını gözler önüne seriyor.

Altyapı çalışmaları ve teknoloji alanındaki gelişmeleri ile de dikkatleri üzerine çeken operatör firması,  bu yenilikçi tavrı ile oldukça fazla olumlu tepki topluyor. Abonelerinin kaliteli bir hizmet almalarını sağlamak amacı ile yaptığı yatırımlar ve çalışmalar sayesinde de gün geçtikçe mobil kullanıcı sayısını arttırıyor ve hızla büyümeye devam ediyor. Bu başarısı ile rakiplerinin de dikkatini çeken Telekomünikasyon şirketi daha uzun yıllar bu alanda faaliyet göstereceğe benziyor.

Avantajlı 6 GB tarifesi ile müşterilerinin internet yönü ile zengin ve aynı zamanda azımsanmayacak bir dakika ve konuşma hakkını da kullanımlarına sunan operatör, bu zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı kampanyası ile birçok kişiyi sevindirdi.  Bu cazip teklife katılarak, sizde ay sonunu dert etmeksizin yakınlarınız ile konuşabilir, mesajlaşabilir ve 4.5G hızından bir internet deneyimi yaşabilirsiniz.

Türk Telekom 6 GB İnternet

Bu Pakete Nasıl Katılabilirim?

Türk Telekom mağazalarına gidip başvuruda bulunarak kısa bir süre içerisinde katılım sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon ederek veya internet üzerinden başvuruda bulunarak da katılabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bu tarifeyi kullanmaya başlayabilmek için, numara taşıma yolu ile ya da yeni hat tesisi yolu ile bu operatöre geçiş yapmış olmanız şartı aranmaktadır.

Nasıl İptal Edebilirim?

Müşteri hizmetleri aracılığı ile, Mobil uygulama üzerinden, İnternet kanalı yolu ile ya da Türk Telekom mağazalarına giderek iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6 GB cepten internet 12 aylık taahhüt yaparak kampanyalı fiyatı olan 35 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taahhütsüz fiyatı ise 45 TL’dir.

Avantajlı 6 GB Hakkında Detaylar

Paketinizdeki kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için “KALAN” yazıp 5555’e kısa mesaj atmanız yeterlidir.
Kullanım haklarınızı bitirdiğiniz zaman SMS yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.

Olurda başka yazı okumak isterseniz eğer hemen Türk Telekom bedava internet kategorisine bakmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir