,

Türk Telekom 4 GB Faturalı İnternet

Faturalı hat kullanıcısı olan Türk Telekomluların hayatına renk geliyor. Tam 4 GB internet paketine sahip olabilirsiniz. Bedavadan biraz pahalı.

Türk Telekom Faturalıda 4 GB

GSM alanında yeni firmalardan olan Türk Telekom abonelerinin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak amacı ile hazırladığı tarifeleri ile birçok mobil kullanıcının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yaptığı altyapı çalışmaları ve teknoloji alanındaki çalışmaları ile de müşterilerinin daha üstün bir hizmet almalarını sağlıyor. Bu yaptığı adımlar ile kullanıcı sayısını günden güne daha fazla arttırıyor. Gün geçtikçe artan başarısı sayesinde sektördeki yerini sağlama alıyor ve bu alanda kalıcı olacağının sinyallerini veriyor. Bedava internet paketi alternatifleri gün geçtikçe artıyor.

Türk Telekom 4 GB

Abonelerinin yakınları ile hem rahat rahat konuşabilmelerine hem mesajlaşabilmelerine hem de 4.5G hızında bir internet deneyimi yaşamalarına olanak sağlıyor. Bu cazip fırsat ile mobil kullanıcılar artık ay sonuna kadar tarife içeriklerini rahat bir şekilde kullanmanın keyfini çıkartabileceksiniz, buna ek olarak artık fatura aşım bedelleri ile uğraşmak zorunda kalmayacaklar ve ay sonunda ekstra tutarlar ödemekten kurtulacaklar.

Faturalıda 4 GB fırsatı ile mobil kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Sizde gelip bu teklife evet diyerek, bu cazip fırsattan faydalanmaya başlar.

Faturalı 4 GB Paketine Nasıl Katılabilirim?

Size en yakın Türk Telekom mağaza veya bayisini ziyaret ederek kısa bir süre içerisinde katılım sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuruda bulunarak da katılım sağlayabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirsiniz?

444 1 444’e telefon edip müşteri hizmetleri aracılığı ile iptal edebilirsiniz. İnternet kanalı yolu ile ya da Türk Telekom mağazalarından da iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Faturasız mobil tarifeleri ve Taraftar faturasız tarifelerinden geçiş yolu katılabilirsiniz.

İçeriği Nedir?

Her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB cepten internete 12 aylık kontrat yaparak kampanyalı fiyatı olan 25 TL’ye sahip olabilir ve yakınlarınız ile konuşmanın, mesajlaşmanın ve internet kullanımının keyfini sürebilirsiniz.

Bu kampanyanın taahhütsüz fiyatı ise 45 TL’dir.

Detaylar

Kullanılmayan kullanım hakları gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Kalan kullanım haklarınız hakkında bilgi edinmek için, 5555’e “KALAN” yazıp göndererek ya da Hesabım uygulaması ile öğrenebilirsiniz.
İlk 3 ay cayma bedeli olmaksızın vazgeçebilirsiniz.
Taahhüt yapmak için ise “SOZ” yazıp 5555’e kısa mesaj atarak taahhüt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önce ki yazımız olan Türk Telekom bedava internet paketi ile ilgili detay almak isterseniz sitemizi gezinmeye devam ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir